2733
2734

من شوهرمممم اخلاقش عالی، معرفتش بالا، سربزیر، رمانتیک و... کلا هر چی ازش بگم کمه... 

اما پولدار نیست😂البته پشتوانه نداشت، از کوچیکی کار می‌کرد میداد خانوادش 😒

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی خوشم میاد همه اومدن گفتن برادر من!!!! عزیزانم شما تو زندگی برادر هاتون نیستین. یه زن میتونه فقط درباره رومانتیک بودن و احساساتی بودن شوهر خودش نظر بده. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

من شوهرم پولدار خیلی هم اقا و جنتلمن 

اخللقش عالی خیلی صبور هنیشه پشتم 

مثلا پارسال توادم یهویی بردم کیش تو کشتی تولد گرفت برام 

مثلا مسافرت های مختلف ک میخایم بریم بی خبر یهو سورپرایزم نیکن حتی ب خاطر من از همه جیزش زد اومد کانادا بخاطر درسم 

اره خلاصه میگن شتر در خواب بیند پنبه دانه ک گه لف لف زند گه دانه دانه

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

همچین کسی الان نی نی سایت نیست 😁به شوهرش چسبیده😆😆😐

ببین خدا چندتا دوست داره:)                               دیگران را ببخش حتی وقتی متاسف نیستند!                بگذار حق با آنان باشد                                              اگر این چیزیست که به آن نیازمندند                            خودت را به کوته فکری آنان گره نزن،                                        این سلامت روانت را از تو می گیرد...

من هست. اول پولدار نبودیم. دو بارم ورشکست شدیم. دیگه بعدشم خدا خواسته که هنوز زمین نخوردیم.  

رمانتیکه فک‌کنم به خاطر طبعش هست. که گرم و تره. 

و اینکه با ایمانه. به خاطر ترس از خدا سر و گوشش نمیجنبه. 

البته کارو دردرسر های خودمونم داریم. دیگه وقتی نمیمونه.  ولی دیدم همش زنا راحت باهاش حرف میزنن. چون مهربونه. حرصم میگیره اونم میدونه ولی چون پنهان نمیکنه منم گیر نمیدم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
بله هست برادر من چرا فکر میکنید نیست هست

شما تو زندگیشونی؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
فقط اونی که گفته سه تا داداشام😂😂

😂😂😂😂😂بخدا جدی میگم .بابام تمام دارایی ها و ملک و باغ و پاساژ ها رو تمام و کمال داد به ففططططططط ۳تا داداش هام .این از پولداری 

شدیداً هم زن دوست .جوری که حتی یه نگاه به نامحرم نمیکنن مبادا به زن هاشون خیانت کرده باشند 

شدیداً احساساتی و رمانتیک ‌‌.تمام این اتفاق هابی که من شنیدم یا دیدم رو عروس هامون تعریف میکنم😐😐😐

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2706