2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من به اونایی که خونه جدا دارن از مادرشوهر حسودی میکنم از همه بیشتر به جاری و فامیل شوهرم همشون راحتن اونوقت من بدبخت

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
2740

راستش من بنظر خودم با حسادت بیگانه ام. اما تو یک مورد نمیدونم اسمش رو میشه حسادت گذاشت یا غبطه خوردن. من نقطه ضعفم بیکاری همسرم هست البته منظورم کار ثابت. ی وقتایی بابت نداشتنش خیییییلی ناراحت میشم.

راستی میشه با دلهای پاکتون بنده رو دعا بفرمایید. ممنون میشم

جمله ی اولتو که معلومه داری دروغ میگی جمله دومت هم انشاالله به آرزوت برسی

توو مجازي كه نه من كسيو ميشناسم

نه كسي منو ميشناسه دروغي ندارم بگم عزيز

توو عمرم نشده به كسي حسادت كنم يعني چيزي نبوده كه ارزششو داشته باشه و نتونم بهش برسم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706