2733
2734
بله شما که همیشه جز ما بهترونی از لحاظ تحصیلات، کتابخوانی، شغل ،فرهنگ 😏

ديگه بستگي داره كي خودشو در چه حد و اندازه اي بدونه 

بنده تا حالا خودمو از كسي سرتر ندونستم(بجز كسايي كه فحاش و بددهن و اهل تيكه متلك و....هستن) 

و كلا كسايي كه اهل كتاب هستن رو بيشتر دوست دارم 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
توو مجازي كه نه من كسيو ميشناسم نه كسي منو ميشناسه دروغي ندارم بگم عزيز توو عمرم نشده به كسي حسادت ...

حسادت فطری هس بچه ۲ ساله حسادت میکنه اینکه بتونیم چجوری مدیریت بکنیم مهم هس هواهای نفسانی در وجود همه هست مهار کردنش مهمه من بچه بودم به مبصر کلاس حسودیم میشد چون دختر ارومی بودم هیچ وقت مبصر نشدم ولی به مبصر بی احترامی نمیکردم این ینی کنترل کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حسادت فطری هس بچه ۲ ساله حسادت میکنه اینکه بتونیم چجوری مدیریت بکنیم مهم هس هواهای نفسانی در وجود هم ...

البته ادما معمولا به قول شما به چيزي كه نتونستن برسن يا نتونستن بشن حسادت ميكنن و بقول شما بايد كنترل بشه 

اما يسريام هستن كه حسادت و حسادت كردن رو جور ديگه اي ميبينن و نيازي به كنترل نيست اصلا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
منم خیلی دلم میخواد 

عزيزدلم رو خودت كار كن همش دست خودته 

اگه يوقت به كسي حسادت كردي برتري هاي خودتو ببين 

ببين شما تو چي سرتر هستي به اون افتخار كن 

حالا اون ميتونه دل پاكت باشه 

و.... 

ديگه بستگي داره كي خودشو در چه حد و اندازه اي بدونه  بنده تا حالا خودمو از كسي سرتر ندونستم(بج ...

نه عزیزم سعی کن مقاومتتو بشکنی شما کلا باید روی خودت کار کنی

شما باید باور کنید که خودشیفتگی دارین و این هم شما مقصر نیستین آدمای اطرافتونن که الکی الکی بزرگتون کردن و شما هم خیلی زود باور کردین و به این نتیجه رسیدین. بخدا یه شب یه تایپیک زدن در مورد شما و یه جورایی پر بازدید شد و همه از خداشون بود که شما بیاین وببینین حیف که ترکید. اگه اون لحظه میومدین و میدیدین نظر کاربر ها رو نسبت به خودتون شاید یکم تجدید نظر میکردین در غرور و خودبینیتون. شما که ۲۴ ساعت داخل سایت فعالیت دارین چجوری فرصت دارین کتاب بخونید🤔 از راهکارهای مفیدتون حتما استفاده میکنیم😊 

نه عزیزم سعی کن مقاومتتو بشکنی شما کلا باید روی خودت کار کنی شما باید باور کنید که خودشیفتگی دارین ...

اُووووه اين همه حرص و كينه منشاش كجاس🤦🏼‍♀️😅

يعني حتي به كتاب خوندن بقيه هم حسادت ميكنيد!

تو اين سايت دوستان زيادي دارم خدارشكر و خيليااا هم به من لطف دارن حالا اين وسط يسريا هم هستن مثل شما مشكل دارن كه اونم مقصر من نيستم چون ٢ رو نيستم كه همه رو از خودم راضي نگه دارم...

و ببينين شما چقدر گناه دارين كه ٢٤ ساعت تو سايت هستين كشيك ميكشين كه من كي ميام و كي نميام🤦🏼‍♀️

زشته اينجا مجازيه اين همه عقده و حسادت خوب نيست البته من حق ميدم شرايط زندگي ادما باهاشون اينكارو ميكنه 

بهرحال امثال شما راجب من چي فكر كنن اصلا ارزشي نداره و قطعا تاثيري هم نميذارين رو زندگي و شرايط من

خو كتاب بخونين شما هم🌹

بيشتر از اين نياز نيست باهم همكلام بشيم ولي عقده اي نباشين با تشكر اگه جوابتونو ديگه ندادم بدونين شايد من اولين نفر توو زندگيتون هستم كه براتون ارزش قائل شدم كه يبار براي هميشه جوابتونو دادم و ديگه دوست ندارم بخاطر عقده هاتون تحقيرتون كنم🤚🏻🚶🏼‍♀️

2740

بله. به اونهایی که استخدم دولتی هستن خیلی حسودی می کنم.

به معلمها . خوش به حالشون

به اونها که خونه دارن 

کاش یه جوری از مصیبت مستاجری نجات پیدا کنیم.

خوش به حال معلمها و استخدام دولتی ها 

اُووووه اين همه حرص و كينه منشاش كجاس🤦🏼‍♀️😅 يعني حتي به كتاب خوندن بقيه هم حسادت ميكنيد! تو اين ...

آخی حسادت نمیکنم که مطمئنم تو حتی ۱ خط کتاب نخوندی😁

اتفاقا شما کمبود دارین و عقده ای هستین که به هزار دروغ متوسل میشین که نوچه هاتو زیاد کنی😂

تشبیه طبل تو خالی مصداق شماست😊

دقیقا به خوب نکته ای اشاره کردین اینجا مجازی و شما هم کلا مجازی😉

بعدش مگه شما زندگی داری که روش تاثیر بزاره☺

زندگی شما بدین شرح است: شاخ، طبل، اختلال شخصیت نمایشی، اختلال شخصیت خود شیفتگی. باور کن ۹۰ درصد نوچه هات رسیدن به ۲۰ درصد. برو برای افزایش این نوچه هات فکری چاره کن خواهر😎 بجای ۲۴ ساعت چرخیدن در سایت. 

آخی حسادت نمیکنم که مطمئنم تو حتی ۱ خط کتاب نخوندی😁 اتفاقا شما کمبود دارین و عقده ای هستین که به ه ...

اينكه عزيزان يا دوستانتون رو نوچه صدا بزنين برميگرده به فرهنگ خانوادگي و شخصيت شما 

و اينكه فكر كنين من كتاب خوندم يا نه هم برميگرده به موضوع اين تاپيك و حسادت و عقده شما

انشالله خدا بهتون ارامش بده

@نی_نی_یار_5    

اُووووه اين همه حرص و كينه منشاش كجاس🤦🏼‍♀️😅 يعني حتي به كتاب خوندن بقيه هم حسادت ميكنيد! تو اين ...

این که شما بقیه رو عقده ای خطاب میکنید اونم بر میگرده به شعور و شخصیتتان

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3    

نی نی یار جان این کاربر همیشه در حال سرکوب کردن و اهانت به بقیه هستند چرا رسیدگی نمیکنید؟

این که شما بقیه رو عقده ای خطاب میکنید اونم بر میگرده به شعور و شخصیتتان @نی_نی_یار_5   &nbs ...

شما ميدوني كه اينجا شما بحث رو شروع كردين و به طبع منم جواب بدي رو با بدي ميدم و ني ني يار ها به شما تذكر ميدن اينو گفتم ك نذارين به حساب ضعفم

اما امروز روز خوبيه برام و ميخوام روزمو خراب نكنم و بكارم برسم

بيا مهربون باشيم تا اينجا هرچي بهم گفتيم رو نشنيده ميگيرم و شما هم همينكارو كن دوست باشيم باهم

من معذرت ميخوام از حرفايي كه زدم و دوست ندارم بناي بدي و دشمني رو با كسي بزارم دوست دارم با بقيه چه مجازي چه واقعيت دوست باشم🌹🌹🌹