2733
2734
عنوان

حقوقتون چقدره ؟ اگه شاغل نیستید شوهرتون ... راضی هستید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 908 بازدید | 48 پست
اره بده من حمایتت میکنم

وای ممنونم از لطفت عزیزی

zirak_fatima_cake میسی گلم 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شوهرم هایپرداره راضیم درکنارشم گیرش بیادماشین معامله میکنه خودمم خونه دارم همینکه دستمون جلوکسی د ...

خدارو شکر 

فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍
2742
طلا که خیلی گرون شده

قیمت طلا از دوسال پیش تا الان کلی افزایش پیدا کرده. مطمئن باش تا دو سال دیگه هم افزایش پیدا میکنه. پس الان یه وام ۵۰ تومنی بگیر طلا با اجرت کم بخر تا دو سال دیگه سود کنی. وگرنه با ۳ تومن کار پر سود دیگه ای نمیتونی انجام بدی

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
قیمت طلا از دوسال پیش تا الان کلی افزایش پیدا کرده. مطمئن باش تا دو سال دیگه هم افزایش پیدا میکنه. پ ...

وام چجوری بگیرم

فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍
شغلت چیه

درامد همسرم اینقدع

ویریتوره

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2738
وام چجوری بگیرم

برو بانک ببین چی میگن.

ولی دو تا ضامن میخوان

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
ضامن کسی رو ندارم 

😕 پس  جهیزیت رو بخر بخصوص برقی ها مثل اب میوه گیر و چایی ساز و ...

باید خیلی بیشتر از اینا باشه که

اره ولی من هنوز تخصصم رو نگرفتم حقوقم کمتر از اون چیزیه که باید باشه

لذت وصل نداند مگر آن سوخته ای که پس از دوری بسیار به یاری برسد..:)
2706