2733
2734
عنوان

حقوقتون چقدره ؟ اگه شاغل نیستید شوهرتون ... راضی هستید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 908 بازدید | 48 پست
بنظرتون ۳ تومن برای دختر مجرد خوبه ؟

بله خوبه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کارمند ۲۴ ساله ۵تومن ۱تومن هم نامزدم پول تو جیبی میده

کارمند دقیقا چه کاری میکنی 

تخصصت چیه

فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍
2731

تا قبل اینکه کرونا بیکارمون کنه

خودم کارمند شرکت خصوصی بودم ۳ تومن

همسرم کارمند شرکت نیمه خصوصی بود ۴ تومن

الان هم بیکار از جیب میخوریم

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
من خودم ی ماهه دست ب کار شدم سفارش کیک و آموزش میگیرم تا الان ۴۵۰ کار کردم شوهرم بهم خوب پول میده اح ...

اره بده من حمایتت میکنم

فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍
بنظرتون ۳ تومن برای دختر مجرد خوبه ؟

خوبه

خرج خورد و خوراکت رو که پدرت میده. میتونی وام بگیری باهاش طلا با اجرت کم بخری و یکی دو سال نگه داری. با حقوقت هم قسطا رو بده. کلی سود میکنی

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
تا قبل اینکه کرونا بیکارمون کنه خودم کارمند شرکت خصوصی بودم ۳ تومن همسرم کارمند شرکت نیمه خصوصی بو ...

ای وای 🙁 

میشه بدی.من عاشق اینکارام

zirak_fatima_cake ب تازگی دارم ایتم اموزشی هم ضبط میکنم تا هنرجو ثبت نام کنم و اجوزش انلاین بذارم تو تلگرام 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
خوبه خرج خورد و خوراکت رو که پدرت میده. میتونی وام بگیری باهاش طلا با اجرت کم بخری و یکی دو سال نگه ...

طلا که خیلی گرون شده

2706