2733
2739
عنوان

دختردو سالم بین منو باباش فضولی کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 3232 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂منو شوهرم وقتی قهریم بدون اطلاعش میرم خونه خواهر یا مادرم که نگران بشه مثلا،برگشتنی از دخترم یواشکی می‌پرسه کجا بودین،دختر منم دو سال و نیمه همه نقشه های منو نقش بر آب میکنه

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
2731
چرا همشو یه جا نمیذاری

صبر کن عزیزم... فعلا میزوگی دستش رو گذاشته رو قلبش😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2740

پیشاپیش میگم تقصیر خودته 😁هر چیزی رو نباید به بچه گفت حالا جلو شوهرت نه فکر کن جلو یکی از فامیلا میگفت ابرو واست نمیذاشت 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
چرا پست اول نذاشتی مثلا😒😒

بدون ما مزه نمیده مزش به اینه دورهم بگیم  

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

اگه واقعا برات مشکل ایجاد کرده بود یکجا می گفتی

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2706