2737
2734
عنوان

دختردو سالم بین منو باباش فضولی کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 3232 بازدید | 85 پست
آخی بیچاره ی کرمو😟🤨

یه مدت یکی از همین کاربر تعلیق شده ها گیر داده بود به بچه های تاپیک شعر اعتصامی 😁

کاربر آرمین خان فکر کنم 😁😁😁😁😁😁

چقد می ترسیدن بچه ها... 😂😂😂😂

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
خدا لعنتت نکنه دلم ریخت میزدم روش هیچی نمیومد بالا گفتم حتما جنی چیزی 😁😁😁

ها ها ها جن👻👻👻

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه مدت یکی از همین کاربر تعلیق شده ها گیر داده بود به بچه های تاپیک شعر اعتصامی 😁 کاربر آرمین خان ...

آره منم هستم تو تاپیک... جرئت نداش منو لایک کنه بچه کرمو 

دوستت دارم ای خیال لطیف ....دوستت دارم ای امید محال... 🍂🖤
آره منم هستم تو تاپیک... جرئت نداش منو لایک کنه بچه کرمو 

همه رو لایک می کرد دیگه بیخیال شده بودن بچه ها... 😁

یهو میومدی تو سایت می دیدی 40000000 تا اعلان داره... 😁😁😁🤣🤣🤣🤣

2731
همه رو لایک می کرد دیگه بیخیال شده بودن بچه ها... 😁 یهو میومدی تو سایت می دیدی 40000000 تا اعلان د ...

چون درگیر بودن هی میگفتن میگفتن اونم خوشش اومد بی محلی بهترین راهه 

دوستت دارم ای خیال لطیف ....دوستت دارم ای امید محال... 🍂🖤
چون درگیر بودن هی میگفتن میگفتن اونم خوشش اومد بی محلی بهترین راهه 

آره... 

چندتا از بچه ها ترسیده بودن

اینم هی بدتر می کرد.. 

دیدین چطوری استارتر شماهارو سرکار گذاشت😎😎😎😎😎

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
به منم درخواست داده نمیاد

این کاربر هست عزیزم اما نمیاداصلا کاربر نی نی سایت هست اما اگه پست رو لایک کنه اسم کاربریش عوض میشه اون طور که من شنیدم 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2740
یا للعجب😶

بعضی ازکاربرا اصلا اصلا اسم ندارن اما کم ان نمیدونم چرا

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )