2737
2739
عنوان

كيا كاپ قاعدگي استفاده ميكنن

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خونریزی زیاد باشه نمیریزه.آخه خیلی کوچیکه.بعد چجوری میزاری؟سخت نیست گذاشتنش؟

عضو جدید بامداد خمار(وزن الان۶۴/400😭😭😭   وزن هدف۵۵💪💪💪)ببینم میشه این شکمو آب کرد.(عضویت۲۹/10/9۹💙💙قد۱۶۴)(15/11/99 6️⃣2️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣کیلووو)    (۳/۱۲/996️⃣1️⃣/3️⃣0️⃣0️⃣)💙💙(۲۰/۱۲/۹۹5️⃣9️⃣/3️⃣8️⃣0️⃣)🥰🥰🥰🥰بالاخره دهه ۵۰ شدمممم.💚💚(7/1/14005️⃣7️⃣/5️⃣0️⃣0️⃣)خب دیگه فقط دو کیلو مونده تا به هدفم برسم.خیلی حس خوبیه وقتی لباسای قدیمی دوباره اندازت میشه🥰🥰.(۲۳/۱/۴۰۰5️⃣5️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣)تامام💪💪💪💪💪💃💃💃💛💛💛
2731

عزیزم منظورت از شوک سمی چیه ؟؟

ببین من دو روز اول به شددددددت درد دارم اصلا دستمم بهش بخوره دردم میگیره چه جوری کاپ بذارم و دربیارم ؟؟؟

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
2738

چجوری ضدعفونیش میکنی ؟ و کجا نگهش میداری که تمیز باشه 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
یعنی یبار مصرف نیس!!؟؟؟؟باید شسته شه و اینا!با چی میشوریش؟

حدود ۴۰۰ الی ۵۰۰ تومن پول همون مارک لونته حالا اندازه ی یه دونه قیف خیلی کوچولوهم هستااااا 

معلومه یکبار مصرف نیست

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
حدود ۴۰۰ الی ۵۰۰ تومن پول همون مارک لونته حالا اندازه ی یه دونه قیف خیلی کوچولوهم هستااااا  مع ...

۴۰۰ الی ۵۰۰😐😐😐😐😐😐😐😐

چ گرون خدایی بعد چندبارمصرفم هست خدایی خطر داره

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣
2706