2410
2553
عنوان

كيا كاپ قاعدگي استفاده ميكنن

647 بازدید | 38 پست

سلام

خانما من خيلي ديدم ك كسي نميدونه كاپ قاعدگي چيه

خودم استفاده ميكنم و راضيم گفتم معرفي كنم تا همه مثل من راحت بشن فقط اصلا جبهه نگيريد جلوش ك وااااي من نميتونم اله و بله ك اين حرفا مسخره است و از نوار بهداشتي خيلي راحت تره

بچها كاپ ي وسيله ي سيليكوني نرمه ك موقع قائدگي داخل واژن قرار ميگيره و خون ميريزه داخل اون و هر چند ساعت بايد تخليه بشه و ديگه از شر نوار بهداشتي راحت ميشيد

اين تجربه ي منه و راضيم

من از لونت ايران خريدم سايز يكشو بعدا ديدم مارك هاي ديگه ام هست و قيمتش پايين تره 

اين كاپ تا ده سال براتون ميمونه 

تو نت سرچ كردم عوارض نداره زياد. فقط ي شوك سميه اونم اگه كاپو هر دوازده ساعت تخليه كنيد دچارش نميشيد 

شايد بگيد واي من نميتونم اذيت ميشم ولي بايد بگم چون نرمه داخل واژن اصلا احساس نميشه من ي موقع هايي يادم ميره پريودم و ميزنم تو سرم و ميرم سريع تخليه ميكنم 

سايز هاي مختلف داره ك ميتونيد از فروشنده كمك بخوايد در مورد سايز 

حالا اگه باز سوالي داريد بپرسيد جواب ميدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
چ جالب ‌فک میکردم استفاده ازش سخته 

من ادم سخت گيري نيستم راحت خريد كردم و موقع استفاده هم ريلكس بودم الان برام كاپ بهترينه چون موقع خواب پريودي برام عذاب بود چون همش ب لباسم در مي اومد با اين راحت شدم

2714

تنها سوالی که ایجاد شد اینه که واژنو گشاد نمیکنه؟ منکه الان نمیتونم استفاده کنم به دلایلی ولی بعد از بچه اووردن و زایمان شاید

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂
2706