2733
2734
عنوان

كيا كاپ قاعدگي استفاده ميكنن

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 38 پست
خوب با چی شسته میشه و تمیز میشه که باعث عفونت نشه؟

نوشته بعد پریودی باید بجوشونیش تا ضدعفونی بشه

عضو جدید بامداد خمار(وزن الان۶۴/400😭😭😭   وزن هدف۵۵💪💪💪)ببینم میشه این شکمو آب کرد.(عضویت۲۹/10/9۹💙💙قد۱۶۴)(15/11/99 6️⃣2️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣کیلووو)    (۳/۱۲/996️⃣1️⃣/3️⃣0️⃣0️⃣)💙💙(۲۰/۱۲/۹۹5️⃣9️⃣/3️⃣8️⃣0️⃣)🥰🥰🥰🥰بالاخره دهه ۵۰ شدمممم.💚💚(7/1/14005️⃣7️⃣/5️⃣0️⃣0️⃣)خب دیگه فقط دو کیلو مونده تا به هدفم برسم.خیلی حس خوبیه وقتی لباسای قدیمی دوباره اندازت میشه🥰🥰.(۲۳/۱/۴۰۰5️⃣5️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣)تامام💪💪💪💪💪💃💃💃💛💛💛
۴۰۰ الی ۵۰۰😐😐😐😐😐😐😐😐 چ گرون خدایی بعد چندبارمصرفم هست خدایی خطر داره

تا ده سال میشه استفاده کرد 

نه از نوار بهداشتی خیلی خیلی تمیزتر و مطمئن تره 

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب با چی شسته میشه و تمیز میشه که باعث عفونت نشه؟

بعضی از مارکا فرچه ی شست و شو و کیف مخصوص دارن بعضیا ندارن 

ولی تو اینستا سرچ کنی واست میاره بزن لونت همشو بهت توضیح میده 

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚

از نظر بهداشتی در ظاهر خوبه ولی طولانی مدت باعث عفونت میشه 

شما فکر کن خون گرم که بخار داره چند ساعت داخل بدنت همونجوری بمونه ، تموم اون بخار ها به داخل رحم برمیگرده و به مرور باعث مشکلات میشه 

دوباره میاد روزی که از ته دل بخندی😉🌸💓          
2731

منم دو سه ماهه دارم . با اینکه دو سه روز اول هر کار میکنم نشتی داره اما با این وجود هم عالیه

بچه ها  در موردش مطالعه کنید و این باورهای غیرعلمی عفونت میگیری و چندش و اینا رو بذارید کنار. اتفاقا خیلی بهداشتی تر از پد یا نوار بهداشتیه . 

اگه کسی اینجا می تونه راهنماییم کنه این نشتی روزای اول رو درست کنم خیلی خوبه

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
۴۰۰ الی ۵۰۰😐😐😐😐😐😐😐😐 چ گرون خدایی بعد چندبارمصرفم هست خدایی خطر داره

برندهای دیگه 250 تومن هستن (لیوا و سکرت). تازه پشتیبانیشون خیلی بهتر از لونته. جنسشون هم همه یکیه . همشون سیلیکون پزشکی هستن . 

یسوال خب دهانه رحم بازه اونوقت موقع خوابیدن خب بر میگرده داخل رحم و این به نظر خوب نمیاد درسته؟؟؟؟؟؟

نه گلم بر نمیگرده. دهانه رحم اندازه یه سوراخ ریزه . منظور از باز بودن این نیست که صاف بازه و خون ازش خارج میشه. اصلا دهانه رحم اجازه نمیده چیزی بره داخل

2740