2733
2739
عنوان

عمم داره دوماه میشه که مرده هنوز زنگ نزدم تسلیت بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه میدونی چون پدرم چندین ساله فوت شده انچنان رابطه ای نداشتیم عید به عید بود که بخاطر کرونا الان دو ...

خب یه پیام بده 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2731
کارت خیلی بد بوده واقعا هر زمان که فهمیدی باید زنگ میزدی حالا گریه زاری هم میکردن بنده خداها توام ه ...

اخه بخاطر کرونا مرد دخترشم با اینکه کرونا گرفته بود همه مراسمی براش گرفتن ترسیدم اگه برو خودم بیارم که فهمیدم انتظار داشته باشه مراسمارو شرکت کنم

اخه بخاطر کرونا مرد دخترشم با اینکه کرونا گرفته بود همه مراسمی براش گرفتن ترسیدم اگه برو خودم بیارم ...

نه عذر خواهی میکردی که به خاطر شرایطت نمیتونی بری و امکانش نیست

حالام دیره اما باز زنگ‌زدنت بهتر از نزدنشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
اخه بخاطر کرونا مرد دخترشم با اینکه کرونا گرفته بود همه مراسمی براش گرفتن ترسیدم اگه برو خودم بیارم ...

دیگه اگه بخاطر نرفتنت به مراسم ناراحت میشدن،مهم نبود .چون بارداری و شرایط کرونا هس ،حق داشتی نری 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738

کاش اینجا تاپیک نمیزدی .اکثرا مشاوره دادن بلد نیستن میان سرزنش می کنن و بیشتر نمک رو زخم می پاشن .اصلنم ملاحظه نمیکنن که طرف بارداره باید مث ادم نطر بدن

کاش اینجا تاپیک نمیزدی .اکثرا مشاوره دادن بلد نیستن میان سرزنش می کنن و بیشتر نمک رو زخم می پاشن .اص ...

نه اشکال نداره توضیحات خودمم کامل نبود اینه که قضاوت شدم

تو چه دلی داری دیگه😐

من سه ماهمه

پریروز پدربزرگم فوت کرد

قلبم داره از غصه کنده میشه دیگه

تشییع هم رفتم اصلا نتونستم طاقت بیارم😭😫😭

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

عمع من خدای نکرده بمیره من خودم ومیکشم

توچه ریلکسی دختر

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2706