2726

دستم نمیره که زنگ بزنم به دخترش تسلیت بگم اخه اولش که مرد که چون باردارم کسی بمن نگفت الانم همش میخام زنگ بزنم میترسم پشت گوشی گریه زاری کنه حالم بد بشه چه کنم خیلی زشته زنگ نزنم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

با گریه و زاری کس دیگه اونقدر حالت بد میشه؟

اگه اونقدر حالت بد میشه خب پیام تسلیت بده جای زنگ

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

کارت خیلی بد بوده واقعا هر زمان که فهمیدی باید زنگ میزدی

حالا گریه زاری هم میکردن بنده خداها توام همدردی میکردی و ناراحت میشدی

حامله بودن اصلا دلیل خوبی نیست برای زنگ نزدن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
با گریه و زاری کس دیگه اونقدر حالت بد میشه؟ اگه اونقدر حالت بد میشه خب پیام تسلیت بده جای زنگ

اخه میدونی چون پدرم چندین ساله فوت شده انچنان رابطه ای نداشتیم عید به عید بود که بخاطر کرونا الان دوسالی هست ندیدمشون 

2706