2737
2734
عنوان

خانومااا خواهش میکنم خیلی حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 42 پست

عفونت ادرار داری شاید

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی درد بدیه مدامم حس میکنی دستشویی داری ولی فقط ی قطره اونم با درد

وااای وحشتناکه من چندوقت پیش گرفتم چه دردی بود رفتم آزمایش عفونت و حتی سنگ دادم نبود بردم پیش دکتر گفت مجردی گفتم بله جدا شدم گفت برو شوهر کن 

2738
حتما چون این عادت بدو دارم

وای خدا پارسال دورازجونت من گرفتم،چشمت روز بد نبینه جیغ میکشیدم ازدرد،سونو و آز دادم،با دوتا قرص خوب شدم،ولی موقع ادرار خون میومد،خیلی درد بدی بود،انشالله ک بهتر بشی

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
وای خدا پارسال دورازجونت من گرفتم،چشمت روز بد نبینه جیغ میکشیدم ازدرد،سونو و آز دادم،با دوتا قرص خوب ...

مرسی عزیزممم😓من خیلی خیلی آدم خود آزاریم نمیدونم چ مرگمه واقعا بابام میگه جای یدونه دسشویی دو تا داریم چرا انقد بی توجهی تو

...
مرسی عزیزممم😓من خیلی خیلی آدم خود آزاریم نمیدونم چ مرگمه واقعا بابام میگه جای یدونه دسشویی دو تا دا ...

خدایی نکرده ب مشکل میخوری،نگه ندار،هرچند ک منم بخاطر بخیه هام دیر ب دیر میرم

عزیزمم😞وای دیگه غلط بکنم همچین کاری کنم.از خوابم افتادم امروز😖😓

دورازجونت،برو استراحت کن،برا اون یکی مشکلت هم دعاکردم،انشالله ک ب آرامش برسی،منکه دیونه شدم ازفکرو خیال و شک

دورازجونت،برو استراحت کن،برا اون یکی مشکلت هم دعاکردم،انشالله ک ب آرامش برسی،منکه دیونه شدم ازفکرو خ ...

قربونت برم خواهری

چه گناهی کردیم گیر این مردا لعنتی افتادیم...

...
قربونت برم خواهری چه گناهی کردیم گیر این مردا لعنتی افتادیم...

باروح و روانمون بازی میکنن،بعدم خیلی عادی و بیخیال میگن کارخاصی نکردیم،آخع لامصب بادوست صمیمی؟منکه واگذارش کردم ب خدا ،کثافتو بااینهمه گندکاریش دوسش دارم،بلاهایی سرم آورده ک دعا میکنم سره یدونه خوهارش بیاد

2706