2737
2734
عنوان

خانومااا خواهش میکنم خیلی حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 42 پست

تارا قضیه باردار بودنت منتفی شد؟

الان بهتری؟

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خداااروشکر آره ولی نمیدونم چرا هنوز پ ریود نشدم😓نه والا چه خوبی...

خیلی دنبال تاپیکات گشتم دلم میخواست حالت و بپرسم 

انشالله زودی حالت خوب شه

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2731
2738

الان آب بخور زیاااد

فردا دلستر طعم گندم از همون تلخا

بخر بخور حتما

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
همین علائم ادراریت خودش یه علامته.اصلا میخوای مستقیم یه سونو بده

حتی اگه عفونت ادراری باشه بازم ممکنه به علت بارداری باشه یا مثلا وقتی میگی یه قطرس ولی فکر میکنی یه لیتره میتونه از فشار رحم و نی نی روی مثانه باشه به هر حال من بودم یه سو نوگرافی میدادم

مرسی عزیزممم😓من خیلی خیلی آدم خود آزاریم نمیدونم چ مرگمه واقعا بابام میگه جای یدونه دسشویی دو تا دا ...

مجردی ؟

بارداری؟

چون فرق دارن میپرسم

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏