2703
2553
عنوان

خانومااا خواهش میکنم خیلی حالم بده

838 بازدید | 42 پست

بچه ها من ی عادت مزخرفو چرررت دارم اینه ک ادرارمو نگه میدارم.نصف شب پاشدم برم دسشویی بعد چون خیلی نگهش داشته بودم از اینکه مثانه م تخلیه شد یه درد وحشتناک گرفته بعد هر لحظه باید برم دسشویی اگه یه قطره ادرار تو مثانه م باشه حس میکنم یه لیتره.چه غلطی کنم الان😭😭😭😭😭خیلی درد دارم

...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چقد طول میکشه خوب شم؟؟؟؟ی ثانیه نمیتونم بند شممم😭😭😭😭

منم اینطوری شدم چند بار.فقط تا میتونی مایعات بخور رد میکنه همین امروز.داروخونه هم برو بهش بگی برای سوزش ادرار ی قرص بهت میده آرومت میکنه

ᶠᴿᴼᴹ ᴬ ᴰᴬᵞ ᴼᴺ ᴴᴱ'ˢ ᴺᴼᵀ ᵞᴼᵁᴿ ᴸᴼᵛᴱ ᴴᴱ'ˢ ᵞᴼᵁᴿ ᴱᵛᴱᴿᵞᵀᴴᴵᴺᴳ..
2714

خیلی درد بدیه مدامم حس میکنی دستشویی داری ولی فقط ی قطره اونم با درد

ᶠᴿᴼᴹ ᴬ ᴰᴬᵞ ᴼᴺ ᴴᴱ'ˢ ᴺᴼᵀ ᵞᴼᵁᴿ ᴸᴼᵛᴱ ᴴᴱ'ˢ ᵞᴼᵁᴿ ᴱᵛᴱᴿᵞᵀᴴᴵᴺᴳ..

عادت بدیه،و باعث بیماری میشه.

مایعات بخور 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

اگه بدونی داری با دست خودت چه بلا هایی سر خودت میاری هر گز این کار رو نمیکنی 

احتمال برگشت ادرار به کلیه 

و افتادگی رحم و مثانه 

تو  در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند 😊 
2706