1920
1924
عنوان

تغییر اسم پسرم

2071 بازدید | 163 پست

دوستان پسرم 7سالشه. اسمش هیوا هست. من از اول مخالف بودم راستش خودمون هم کورد هستیم. اما خیلی ها وقتی اسم پسرمو صدا میزنم با تعجب میگن عه این که اسم دختره. و باید یه ساعت بگی اسم کوردیه و کاملا پسرانه اس. آخه قبلا اسم مشترک بود   الان فقط پسرانه اش کردن. راستش خودم دلم میشکنه وقتی کسی اینجور بگه  . نگران آینده ام که کسی پسرمو مسخره نکنه و اذیت بشه.حالا من7ساله به باباش میگم عوضش کنیم همش دست دست میکرد. امشب گغت حتما دوشنبه میریم برای تغییر اسمش. کلاس دومه بچه ها پسرم   . دیر نشده. بعد هم اون چندتا اسم گفت من گفتم بزاریم هیواسام. که هم اسم خودش باشه و یه پسوند مردونه محکمم داشته باشه. دوستان نظر بدید. کمکم کنید. نمیدونم چکار کنم

عشقم پسرم

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922
1911

هیوا سام خوب نیست، اسم خودش بهتره 

بگذار بر من و تو وزد باد مهرگان 🍁🍁آنگه شود پدید که نامرد و مرد کیست 🍁🍁 🌼اگه تینجر هستی بگو ،برداشت تینجرها کلا فرق داره🌼💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐سه ساله ازدواج کردم و یه دختر کوچولو دارم💛 مذهبی هستم به این معنا که فقط با خدا حالم خوب میشه❤️ مهمترین تاپیکم این تاپیکه که درباره ی کارهای دندان پزشکی که اخیرا انجام دادم نوشتم :کار های دندان پزشکی من 🌼🌼 لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
1904

هیواسام خوب نیس

انگار میگی حواسامو

هوسهام!

هیوا بهتره

اما تگه میخوای عوض کنی بذار سام

در تاریخ ۹/۹/۹۹ من به آرزوها و خواسته هایی که براشون بیشتر از دوسال تلاش کردم رسیده ام و طعم شیرین رستگاری را میچشم💚

نه اسم خودش قشنگه 

الان اکثر اسمارو نمیدونی پسره یا دختر 

چقد سخت میگیری 

بنظرم اسمش قشنگه 

اگ میخوای عوض کنی مثلا بذار سام 

هیوا سام مسخرس

اینم از ادرس پیج من خوشحال میشم فالو کنیدshamdonii_@توی پیجم کلی وسیله فانتزی دارم با قیمت مناسب #عروسک روسی #تاج #عروسک خنگولی#کاور یخچال#جهیزیه عروس #سیسمونی و....واقعا قیمتام مناسبه 
1918