2058
2047
عنوان

تغییر اسم پسرم

2149 بازدید | 163 پست

دوستان پسرم 7سالشه. اسمش هیوا هست. من از اول مخالف بودم راستش خودمون هم کورد هستیم. اما خیلی ها وقتی اسم پسرمو صدا میزنم با تعجب میگن عه این که اسم دختره. و باید یه ساعت بگی اسم کوردیه و کاملا پسرانه اس. آخه قبلا اسم مشترک بود   الان فقط پسرانه اش کردن. راستش خودم دلم میشکنه وقتی کسی اینجور بگه  . نگران آینده ام که کسی پسرمو مسخره نکنه و اذیت بشه.حالا من7ساله به باباش میگم عوضش کنیم همش دست دست میکرد. امشب گغت حتما دوشنبه میریم برای تغییر اسمش. کلاس دومه بچه ها پسرم   . دیر نشده. بعد هم اون چندتا اسم گفت من گفتم بزاریم هیواسام. که هم اسم خودش باشه و یه پسوند مردونه محکمم داشته باشه. دوستان نظر بدید. کمکم کنید. نمیدونم چکار کنم

عشقم پسرم

خرید بهترین هندز فری های سامسونگ

2059

اگه میخای هیوا نباشه کلا هیواسام هم نباشه فرقی نمیکنه 

همون سام برار

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غالبا در هر تصادف میرود چیزی ز دست                     لحظه ی برخورد چشمم با نگاهت دل برفت⁦♥️⁩

اسم دختر خاله منم نیماست.طفلی خیلی اذیت میشد همیشه.نمیدونم پدرمادرا چرا دقت نمیکنن تو انتخاب اسم

من از سال ۹۰ عضو بودم😍 ولی چون شناخته شدم به درخواست خودم کاربریم ترکید.من یه پیشکسوتم 😐😂🤣❤
2051

هیوا سام خوب نیست، اسم خودش بهتره 

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به پیامبر خدا، حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

نه اسم خودش قشنگه 

الان اکثر اسمارو نمیدونی پسره یا دختر 

چقد سخت میگیری 

بنظرم اسمش قشنگه 

اگ میخوای عوض کنی مثلا بذار سام 

هیوا سام مسخرس

سلام❤دوستان اگر کسی راجع به بهورزی  اطلاعات داره کتابی میشناسه واسه قبول شدن ممنون میشم 
1718