2733
2734
عنوان

کولونو

183 بازدید | 11 پست

اقا من فردا اندو و کولون دارم

برا کولون پودرا اگه ۶ بسته باشه ۳ تاشو خوردم ۳ تاش مونده

تا ۱۲ فرصت دارم تموم شه ولی نمیتونم واقعا😑😑

اگه انجام دادین همشو میخوردین شما؟من دو سری قبل کامل خوردم

سلام (-:

من یکبار رفتم واسه کولونوسکوپی، خدا نکنه دیگه بخوام اون پودرا رو بخورم.... اوووووق

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
من یکبار رفتم واسه کولونوسکوپی، خدا نکنه دیگه بخوام اون پودرا رو بخورم.... اوووووق

خیلی بده اره

الان حس میکنم روده م پاکه ولی خب ۳ بسته مونده

سلام (-:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلت برای انجام کولون چی بوده؟

معمولا اونایی که سندرم روده تحریک پذیر و... دارن و به تبع اون دوار شکم روش میشن، نیازی نیست هر ۶ بسته رو بخورن، در غیر اینصورت باید اینقدر مصرف کنی که چندین بار فقط آب خالی ذفع بشه

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2728
عی بابا😩😩 برم ادامشو بزور بخورم پس

مطمین نیستمها.بازم بپرسید.

میشه بپرسم چه علائمی داشتین که رفتین دکتر؟

باند به ظاهر مومن خیلی علاف و بیکارید که دنبال من تو تاپیکها راه میوفتید
2738
من ۴ ساله کولیت روده دارم عزیزم خونریزی و دل درد و ...

اهان.

من خونریزی ندارم ولی دل درد دارم .واسه همین‌پرسیدم.امیدوارم زودتر خوب بشین.

باند به ظاهر مومن خیلی علاف و بیکارید که دنبال من تو تاپیکها راه میوفتید