2737
2739
عنوان

بنظرتون حرف پدر شوهرم بده؟😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 32 پست
چه بی شخصیت ! حالا خونه خودش کجاست که انقدر همه رو پایین میبینه ؟

من و شوهرم تهرانیم .اصلتا مازندرانی هستیم اونا روستا میشینن تو یه روستا هم جای داغوون میشینن ولی خوب پز دادن عادتشونه😐

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔
اگه اهل پز دادنم باشه وقتی داره به بچش یه راهنمایی درست میکنه ناراحت نشو. اونم به هر حال پیشرفت بچش ...

راهنمایی نبوده اصلا قصد ما خرید تو اون منطقه نبوده نه قصدش بوده نه بحث خریدش بابل شهر بزرگیه هزار تا منطقه داره از قصد گفت که بگه اونجا جای بدیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید اطلاعاتش بالاس راهنمایی میکنه بلاخره یک لباس بیشتر پاره کرده

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
2728
راهنمایی نبوده اصلا قصد ما خرید تو اون منطقه نبوده نه قصدش بوده نه بحث خریدش بابل شهر بزرگیه هزار تا ...

نمیدونم اگه شوهرت طرفته جوابشو بده. اگرم نیست زیر پوستی فقط پز بده براشون که جرات نکنن بهت حرف بزنن

سر چ چیزا بحث میکنی خب بگن حرف بادهواس شما جقد منفعلی ک یک حرف یک ادم میتونه انقد درگیرت کنه ک وا ...

کلا خیلی اهل مسخره کردنه منم اعصابم نمیکشه همیچین ادمایی رو بی جواب بزارم😂

2738

اسمت چیه؟ احساس کردم داری درباره پدرشوهر من حرف میزنی نکنه جاریم هستی؟🤔😁

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
مثلا به دامادشون که خونشون تو روستاست میگعت اونجایی که شما میشینید دزدای روستا از اون سمت فرار میکنن ...

🤣🤣🤣🤣

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
خانواده شوهر همینن بعضیا متاسفانه 😑مادرشوهرم واسه یه استان دیگس تا به من میرسه هی میگه مازندرانیا د ...

بزن ون تک 

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
مثلا به دامادشون که خونشون تو روستاست میگعت اونجایی که شما میشینید دزدای روستا از اون سمت فرار میکنن ...

شخصیت ذاتیه متاسفانه باید سر کرد 

رابطه ها در دو حالت قشنگ میشن. اول:پیدا کردن شباهت ها.دوم:احترام گذاشتن ب تفاوت ها❤️
2706