2737
2734
عنوان

سوال مهم دارم از رسم و رسومات

174 بازدید | 9 پست

سلام نی نی سایتی های عزیزم

من آبان ماه عقد کردم

فامیلا یه سری پاگشا کردن مارو

منم با همسرم عید دیدنی فقط جایی ک پاگشا شدم رفتم

اما فامیلایی ک پاگشا نکردن میگن باید عید با شیرینی میرفتم خونششون ! تا بعدش پاگشا بشم

ایا این درسته؟

قبلا همچین چیزی تو فامیلمون نبود

دوس ندارم بدون دعوت برم جایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا ما هم نداشتیم یهو رسم ساختن برا خودشون البته فقطم بحث رسم نیس منطق میگه زشته بدون دعوت جای ...

به نظرم همونایی که پا گشا کردند و حست خوبه را نگه دار ...مابقی را هم بیخیال شو...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

پا گشاد یعنی چه

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.

کی میشه از این رسم و رسومات ساختگی و مسسخره مردم راحت بشن. شده بهانه دست یه عده 

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
2738

ما پاگشا نکنن نو عروس خونه کسی نمیره

بعد ک دعوت کردن شیرینی میگیره با همسر میرن مهمونی

من سایت نمیام لطفا و خواهشا ریپلی و لایک نکنید ممنونم