2726

آقا شوهر من میخواد پولاشو به ملک و اینا تبدیل کنه بعد پدر شوهرم الان چند باره هی میگه اونجا که باجناقت میشینه خونه نخر اونجای جای خوبی نیست فلان ج بگیر مثلا😐😐به شوهرم گفتم زشته این کار که بخوایید خودتونو بالا بکشید بقیه رو به سخره میگیرید.میگه نه حق داره مسخره نکرده راستشو گفته😐

بعدشم بگم از این ادمایی هست که همرو مسخره میکنه و خیلی اهل پز دادنه

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خانواده شوهر همینن بعضیا متاسفانه 😑مادرشوهرم واسه یه استان دیگس تا به من میرسه هی میگه مازندرانیا دختراش الن بلن😑😕

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره
مثلا به دامادشون که خونشون تو روستاست میگعت اونجایی که شما میشینید دزدای روستا از اون سمت فرار میکنن ...

پس کلا اخلاقششه

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام

کلا  ب خودت چیزی رو‌نگیر

در ارامش بیشتری هسی

منم ترکم تقریبا

و پدر شوهرم از وقتی فهمیده همش میگه ترکا بیشعورن نفهمن و ... کلی فحش میده 

فقط خودمو میزنم ب نشنیدن 

وگرنه ک دعوا مون میشه

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
وای راست میگه بابا اصلا نزدیک فامیل خونه نگیرین

حالا برای زندگی نه سرمایه گذاری.اصلا نمیخواستیم اونجا بگیریم بابل شهر بزرگیه هزار تا منظقه داره اصلا بحث خرید اونجا نبود😐بی دلیل الکی گفت اونجا نخرید بالا شهر بخرید اونجا جای خوبی نیست اصلا😐اخه کی اصلا بحث خرید اونجا رو کرد😐

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔

اگه اهل پز دادنم باشه وقتی داره به بچش یه راهنمایی درست میکنه ناراحت نشو.

اونم به هر حال پیشرفت بچشو میخواد.

بعدشم بخاطر داماد تون رابطتون با شوهرت خراب نکن.

حالا اون بنده خدا که اونجا نبوده بشنوه ناراحت بشه که.

بیخیال

بعضیا مدلشون اینه چون خودشون هیچی نیستن و بسیار توخالی هستن و خودشونم مطلعن ب توخالی بودنشون و میدونن چیزی برا ارائه ندارن با پایین کشیدن دیگران میخوان مثلا خودشون رو بالا بکشن

اینا خدا زده هستن دیگه چون خودشونم خودشون رو هیچی نمدونن و با خودشون درگیرن ولشون کنین

2706