2737
2739
ن من کلا خوش خوراکم نترس بابا روشای مختلفو امتحان کن تا دستت بیاد همه چی.من عاشق کیک و بستنی و پفکم ...

وایی مطمئنی یعنی همه اینارادرمقادیرزیادمیخوردی فقط برنجت کم بودورزشم میکردی؟اخه منم دلم ازینامیخادولی توحسرتشونم باا۴۰کیلووزن نرم بخورم وچاق شم اخرش

۱۶۲خب سخته الان دیشب یه سیخ جوجه ویه سیخ باب خالی خوردم ظهرشم کلی پفیلاوقارچ بعدصبحشم دوتاکف دست نون ...

اره عزیزم خوبه به خودت خیلیی هم سخت نگیر امروزم بخور ولی کمتر توی چند روز جبران کن ن ی روز به خودت فشار بیاری معلومه اذیت میشی من با اینکه توی رژیمم ی چیزی دلم میخواد میخورم ولی توی چند روز دیگه سعی میکنم جبران کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم خوبه به خودت خیلیی هم سخت نگیر امروزم بخور ولی کمتر توی چند روز جبران کن ن ی روز به خودت ف ...

ولی بنظرم بازانگل بهتره والااخه مگه ادم چنسال زندست که همش تواین باشه چقدربخوره

2728
ولی بنظرم بازانگل بهتره والااخه مگه ادم چنسال زندست که همش تواین باشه چقدربخوره

همون چندسال اگه با حسرت پرخوری بگذره بهتره به نظرم تا حسرت اندام دیگرانو بخوای بخوری 

انگل چیه بابا بیخیال سلامتی از همه چی مهمتره دختر 

خوردن هم من ی وقتایی زیاد میخورم شام کیک میوه بستنی هرچی که دلم میخواد بعدش حالم از خودم بهم میخوره به اندازه اش لذت داره زیادیش دلتو میزنه و حالتو بهم میریزه پاشو الانم ی کشمشی ی چیز شیرین بخور این فکرای بیخود از ذهنت میره  غذاتم بخور دیرتر نخوری الان میچسبه 

معلومه هرکس تا این موقع فقط سالاد و سیب بخوره این فکرارو میکنه 

یکساله تمامه دلم پفک وکیک وبستنی میخاد😪

میدونی بدتر توی ولع قرار میگیری هر موقع دلت خواست شده چندتا دونه بخور ولی نزار توی دلت بمونه خیییلی بده و هر موقع بخوری چندبرابر چاق میشی چون خودتو توی قحطی و ولع گذاشتی

2738
نه باورکن حاضرم انگل بگیرم اماهرچی میخام بخورم

خب انگل بافت معده و روده رو هم از بین میبره ،

کم بخور همه چی بخور چاق هم نمیشی ،همچین دعایی برای خودت نکن که مریض بشی که چاق نشی  

مگه چند کیلویی چقدر چاقی

۴۰ کیلویی😑متفورمین بخور روزی سه تا.من سه ساله دارم میخورم هرچقدر دلم میخواد شیرینیجات میخورم و چاق ...

منم خیلی شنیدم ولی نمیدونم چجوری مصرف کنم ..قبل غذا باید بخوریم یا بعد غذا 

آنشرلی هم نشدم یکی ازم بپرسه.  آآنه ه ه  تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟؟؟ 😭😭😭😭                      گاهی میپرسند از من  عاشقش هستی هنوز؟؟؟؟بی تفاوت بودنم را  گریه میریزد بهم!☔️    🍁😢😢😢😢
اره ینی گوشت خام بخورم میگیرم؟

جگر خام فکر کنم 

آنشرلی هم نشدم یکی ازم بپرسه.  آآنه ه ه  تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟؟؟ 😭😭😭😭                      گاهی میپرسند از من  عاشقش هستی هنوز؟؟؟؟بی تفاوت بودنم را  گریه میریزد بهم!☔️    🍁😢😢😢😢
کلامیگم مثلانون کم بخورم لواشک نخورم برنج نخورم کم بخورم خسع شدم عامو دخترعمم مث گاومیخوره وچاق نمیش ...

دوست من دوتا ساندویچ هایدا میخوره نصفه منم میخوره ۲تام نوشابه میخوره 

۴۴ کیلو 😑😑

منم نصف ساندویچ با آب معدنی میخورم ۷۵ کیلوعم 

خب انگل بافت معده و روده رو هم از بین میبره ، کم بخور همه چی بخور چاق هم نمیشی ،همچین دعایی برای خو ...

خب هیچ لذتی بالاترازخوردن نیست من مشکلم اینه ازکم خوردن خسته شدم من بارژیم ۴۰کیلوشدم امادیگه حال ندارم