2737
2739
متفورمینو بدون نسخه میدن ؟ عوارض نداره؟

من ک همیشه بدون نسخه میخرم ولی همه داروها عوارض خودشو داره.من تنبلی تخمدانم دارم دکترم گفته حتما استفاده کن.شما قبلش با یه پزشک مشورت کن ک خدای نکرده منو فحش ندی😂

خدایا دخترمو از شر رفلاکس و آلرژی نجات بده.برای محقق شدن آرزوم یدونه صلوات بفرستید😍
یکساله تمامه دلم پفک وکیک وبستنی میخاد😪

اومدم بهت بگم من ۱۷ روزه کالری شماری میکنم و این وسطا سه روز بی پروا هرچی دلم خواست خوردم.امروز خودمو وزن کردم ۴ کیلو کم کردم

خدایا دخترمو از شر رفلاکس و آلرژی نجات بده.برای محقق شدن آرزوم یدونه صلوات بفرستید😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تنبلی دارم در حال حاضر دکتر بهم متفورمین داده بعد ناهار و شام یکی میخورم،واقن لاغر میشم؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر کمی ورزش کنی و فقط کمی غذاتو کم کنی شک نکن لاغر میشی

2728
2740
یه فنجان ساعت ۱٠ صبح یه فنجان ساعت 3 عصر، با شکلات تلخ بخوری اصلا مزشو متوجه نمیشی، هر یه فنجان یه ق ...

چجوری درست میکنی؟ چقدر میزاری روگاز بمونه؟

آنشرلی هم نشدم یکی ازم بپرسه.  آآنه ه ه  تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟؟؟ 😭😭😭😭                      گاهی میپرسند از من  عاشقش هستی هنوز؟؟؟؟بی تفاوت بودنم را  گریه میریزد بهم!☔️    🍁😢😢😢😢
چجوری درست میکنی؟ چقدر میزاری روگاز بمونه؟

تو قهوه جوش آب میریزم، جوش که اومد پودر قهوه رو میریزم توش و سریع با یه قاشق هم میزنم، چون سر میاد اگه همش نزنی، 2 الی 3 دقیقه بعد آمادست، اگه خواستی قهوه بخری بگو قهوه ترک بهت بده، 

تو قهوه جوش آب میریزم، جوش که اومد پودر قهوه رو میریزم توش و سریع با یه قاشق هم میزنم، چون سر میاد ا ...

مرسی عزیزم

آنشرلی هم نشدم یکی ازم بپرسه.  آآنه ه ه  تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟؟؟ 😭😭😭😭                      گاهی میپرسند از من  عاشقش هستی هنوز؟؟؟؟بی تفاوت بودنم را  گریه میریزد بهم!☔️    🍁😢😢😢😢