2733
2734
عنوان

فاجعست شوهرم غذای منو نخوره بره غذای جاریمو بخوره اونم هروز +اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 5354 بازدید | 160 پست

بیچاره جاری هم داره غذا میپزه زحمت میکشه وظیفش ‌ک نیس داره خوبی میکنه ، شمام عقدی برو یکم سر بزن ، حالا جاریت یجور دیگ بود چیزی میدیدی باز یچیزی 

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیچاره جاری هم داره غذا میپزه زحمت میکشه وظیفش ‌ک نیس داره خوبی میکنه ، شمام عقدی برو یکم سر بزن ، ح ...

جاریم یه سیاستی داره اگ خیلی خوب بود میگف بگین زنش بیاد 

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز
2731
شوهرت بلد نيست اصلا چكار بايد بكنه

اسکرین فرستادم بخون...در جوابش چی بگم

2740
جاریت اونجا چیکار میکنه

میخان منو از شوهرم دور کنن از وقتی مادرش رفته انقد باهم خوب شدیم حد نداره خب مشخصه پرش میکنن 

✨﷽✨

#تلنگر

✍من واقعا نمی‌فهمم که چرا وقتی یکی به شما توهین می‌کند، یا بد جوابتان را می‌دهد، یا تحقیرتان می کند یا آن‌طور که انتظار دارید به شما احترام نمی‌گذارد، این شما هستید که ناراحت می‌شوید؟

بابا جانِ‌من! از کوزه همان برون تراوَد که در اوست! رفتارِ هر کس متناسبِ شخصیتش است

وقتی گفتار یا رفتارِ یکی زشت یا بی‌ادبانه است، او دارَد شخصیتش را به نمایش می‌گذارد! شما چرا به خودتان می‌گیرید و بیخود ناراحت و خشمگین می‌شوید، خودخوری می‌کنید، به‌هم میریزید، نآارام و آشوب می‌شوید و در صدد یک جواب محکم‌تر برمی‌آیید؟ اوست که دارد بی‌شعوری‌اش را به نمایش می‌گذارد، شما چرا حِرص می‌خورید و به هم میریزید، و تلاش می‌کنید شبیهِ او رفتار کنید؟

💥هر وقت در این‌جور موقعیت‌ها‌ قرار گرفتید، به یادِ این نکته بیفتید. قول می‌دهم آبی است بر آتش. در این مواقع، فقط ساکت و نظاره‌گر بمانید و حتی در این لحظات می‌توانید این رُباعیِ شیخ بهایی را با خودتان زمزمه کنید تا آرام‌تر شوید:

آن کس که بَدَم گفت، بدی سیرتِ اوست

وان کس که مرا گفت نِکو خود نیکوست

✅‌‌کانال استاد قرائتی

┄┅┅┅┅❀💠❀┅┅┅┅┄

https://telegram.me/joinchat/AAAAAE7XYciaiM_s4AlFoQ

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2706