2737
2739
عنوان

فاجعست شوهرم غذای منو نخوره بره غذای جاریمو بخوره اونم هروز +اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 5354 بازدید | 160 پست
😍😍😍😍😍ممنون از حرفت خیلی روشنم کردی منم نگفتم هروز من غذاشو بدم گفتم یبار غذای جاریو بخور دوبار ...

شما هستی خیالت راحت. ولی واقعا فکرات بچه گانه است دوست عزیزم حتما برو پیش مشاور ناراحت نشو از حرفای ما

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ممنونم. تو چه مدت این مقدار وزن کم کردید.؟. مقرراتشون سخت نیست . ؟من همش میترسم گشنه ام شه😂😐 ...

از اول تیر تا الان عزیزم 

اولش یکم سخته بعد عادی میشه 

الان عضو نمیگیرند ولی میتونید وزنتون بگید برنامه غذایی مصرفی تونم بگید ایرادی باشه سرگروها میگن سوالیم داشتید راهنمایی میکنن 

من تابستون عضو نبودم خودم دنبال کردم از مهر عضو شدم

شما هستی خیالت راحت. ولی واقعا فکرات بچه گانه است دوست عزیزم حتما برو پیش مشاور ناراحت نشو از حرفای ...

میدونم بخدا خودمم قبول دارم   

مشاورم میرم حتما 

خودمم نمیخواستم عقد کنم متاهل شم شرایط دیگ باعث شد ک الا متاهلم

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز
2728
از اول تیر تا الان عزیزم  اولش یکم سخته بعد عادی میشه  الان عضو نمیگیرند ولی میتونید وزن ...

خیلی ممنونم ..مرسی بابت راهنمایی که کردین❤❤

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
کاش بعد ده سال ازدواج یکی میومد برام غذا میپخت 

درسته جاریم داره لطف میکنه ولی خب این منم زنشم خود شوهرم باعث میشه با این کار ب اونا احساس نزدیکتری بکنه

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز
😂😂😂 😂😂😂😂 جرررر

😂😂😂😂والا 

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2740
میدونم بخدا خودمم قبول دارم    مشاورم میرم حتما  خودمم نمیخواستم عقد کنم متاهل شم ش ...

عزیزدلم انشاالله ک خوشبخت باشی سعی کن سیاست داشته باشی یادبگیری کجا چه رفتاری کنی و چیا بگی مردها زن بی منطق و غرغر و دوست ندارن. 

اینم تو عقد با مادرشوهر ب مشکل خوردی واسه بی سیاست بودنته هرچند ک قبول دارم بعضی از آدم ها ذات بدی دارند

تو فقط ب ارامش خودت و همسرت فکرکن

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
آره منم اینجوری فکر کردم که غذای همسرشو رد میکنه میره غذای یکی دیگه رو میخوره😁

خب رد میکنه چون خودم هروز بهش میگم نهار بیا اینجا نمیاد

عزیزدلم انشاالله ک خوشبخت باشی سعی کن سیاست داشته باشی یادبگیری کجا چه رفتاری کنی و چیا بگی مردها زن ...

اخیش مرسی حرفات گوشت شد ب تنم