2737
2739

راهنماییم کنین الا خیلی عصبیم 

مادرشوهرم تن لشش مریضه داره میمیره (باهم حرف نمیزنیم و مقصر اونه خانوادمو فحش داده تهدیدم میکنه همش میگ ب پدر شوهرت میگم تورو بزنه زبونتو کوتاه کنه) خلاصه تن لشش رفته یه شهر دیگه دکتر (ک غلط میکنع برا تفریح رفتن وگرنه کی بخاطر دکتر ۳ ۴ ماه میره شهر دیگه ) خلاصه شوهر من تو خونه تنهاس الا بنظرتون من باید اونجا باشم یا جاریم اونجا باشه ما دوساله عقدیم ب شوهرمم میگم مادرت میخاد مارو از هم دور کنه میگع  بهم  فکرتو خراب نکن 

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو زیر دست خانواده بزرگ شدی؟؟

ینی چی 

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز
2738
ماشالا چه قدم خوب حرف میزنی

شما تاحالا عصبی نشدی ...راجب کسی ک شوهرتو ازت دور میکنه پدرتو خواهرتو جلو مردم عحش میره چجوری حرف میزنی

مادرشوهرم خره کی باشه به خانوادم توهین کنه...

کن فیکون میکنم خاندانشو

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
2706