1874
1924
عنوان

بحث زن دوم

795 بازدید | 79 پست

امروز بحث زن دوم تو سایت داغه یاد همکار همسرم افتادم

12 تا بچه هستن

پدرش 80 ساله و مادرش 60 ساله زن دوم

همکار هسرم اعتماد بنفس و روابط عمومی خیلیییی بالایی داره بعد از حدود 8 سال آشنایی مادرشون اومدن شهرمون رفتیم بهشون سر بزنیم

آقا این خانم 60 ساله لباس محلی تنش بود بسیار زیبا من گفتم خیلی لباستان زیباست 

من زبانشان رو نمیفهمیدم 

پسرش گفت قیمت این لباس 3 و نیم ملیونه البته مادر م حتما تو همین سبک لباس میپوشه و خیلی اعتقاد دارن که آدم باید به خودش احترام بذاره

و بعد از ازدواجشون پدر م و اون یکی مادر م هم همین طور بار آوردن ما همه موظف هستیم به بقیه احترام بذاریم از همه بیشتر به خودمون

پدرش کشاورز و پولدار بود

جالبه این خانم 60 ساله به معنی واقعی کلمه با اون لباس زیبا ش مثل طاووس میخرامید

من خیلی تحت تاثیر اعتماد بنفسش قرار گرفتم

گفتم خوبه پیره همسن و سال من نیست اینقدر حسودیم شد بهش

شوهرش که واله و شیداش بود

هر مردی آرزو داره همچین زنی داشته باشه تازه مثلا سال پیش

نظر شما چیه 

مرده حق داشته ?

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922
1911

هوو! :/

حالم بد شد...

من یه دختریم،ک آرزو دارم مستقل‌شم♥من یه خونه کوچولوموچولو موخوام...کاشکی بتونم اونو صاحب‌شم...هرجا ک باشم هرکی ک باشه!بایدمستقلشم...  میمیرم‌اگ‌مستقل‌نشم‌من،میمیرم‌اگ‌مستقل‌نشم‌من  اگ‌مجردم‌اگ‌مستقلم...اگ‌مستقلم‌اگ‌مجردم               زندگیمو‌ دوستدارم،مستقلیو دوستدارم،زندگیمو دوستدارم،مستقلیو دوستدارم...(البته‌الا‌ن‌نمیتونم.چرا؟چون-»پول«-ندارم😐)(ولی‌شما‌برام‌ی‌دعا‌کن‌دمت‌گرم♥)
1826

اگه زن اولش مشکلی داشته مثلا مشکل در رابطه یا بچه دار نشدن آره حق داشته. وگرنه اگه زن دوم خوشگلتر از اولی بوده خب زن اول هم میتونسته مردان زیادی پیدا کنه که از شوهرش سرتر بودن. کلا من با نظر رهبر موافقم که گفتن مردی که زنش مشکلی نداره زن دوم براش حرامه. 

نه این 60 ساله زن دوم بود خیلی دلم واسه زن اول سوخت که چنین هووی همه چی تمومی داره

زن همه چی تموم ؟؟! 😯😯

به کسی که انقدر عزت نفس نداشته و رفته زن دوم شده چجوری میتونید بگید همه چی تموم ؟؟

مردای خوشگل تر از،شوهرم هست و پولدارتر ایا ما هم حق داریم سرشون هوو بیاریم؟؟این چه توجیه مسخره ای لعنت به همه مردایی ک زن دوم میگیرن و زنایی ک زن دوم میشن خیانتکارای پست

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

زن دوم 

نه مخالفم بشدت من آدم حسودی هستم و بشدت خودخواه چیزی ک ماله منه ماله منه حاضر نیستم با کسی شریک کنم

اون آقایی ک قرار همسرم بشه اگه طاووس میخواد من نیستم 

من بخودم احترام میزارم احترامم فقط لباس نیس ک همه حرفاتون درست ولی همون زن دوم بودنش یعنی بی احترامی بخودش و اون خانم ک زن اول هستن 

بله

خخخخ

آره از این موارد زیاد هست اتفاقا یکی از همسایه هایمون اینجوریه بچگیام با دختراشون دوست بودم میگفتن دوتا مامان داریم درک نمیکردم تا بعدها فهمیدم چه خبره😂

🥰🥰😇😇😇