2737
2734
عنوان

نامردم میگه چون پشت گوشی خندیدی دیگه نمیخامت

| مشاهده متن کامل بحث + 4721 بازدید | 302 پست
یا تو خیلی اوسگولی یا مارو خیلی اوسگول فرض کردی

وا چرا اینقدر تو توهین میکنی ؟ اگه فک میکنی اسکولت کردم خوب برو بیرون از تاپیک اینجا هزارتا تاپیک هست ک مورد علاقت باشه من ۳ ساله کاربر اینجام از هر کی بپرسی سونیا و بهزاد همه میشناسن برای چی توهین میکنی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا چرا اینقدر تو توهین میکنی ؟ اگه فک میکنی اسکولت کردم خوب برو بیرون از تاپیک اینجا هزارتا تاپیک هس ...

لجم گرفته خوب ازت واسه چی باش موندی بیکارب ؟کات کن باهاش عح

2728

یعنی چه فرشته عذاب اوردی واسه خودت باهاش کاتم نمیکنی ب چرتو پرتای یاروام گوش میدی؟حرصم گرفته ازت یا خیلی بچه ایی یا نمیدونم چی بگم بقران حاظرم تا صد سال ازدواج نکنم ولی یدقه با این‌لاشی نیاشم

نمیدونم چرا شانس باهام یار نبودم از اون طرفم زود ناامید شدم دوباره برگشتم به این 

عزیزم من بخدا نمیخوام توهین کنم ولی شاید به خودت بیای ازم ناراحت نشو من بدت رو نمیخوام مگه کج و کوله و رو دست مونده ای عرضه دوست پسر پیدا کردن نداری مگه بحث شانس نیست انقد خودت از سن پایین محدود کردی به یه ادم لاشی اینجوری شدی الان زن های روستایی هم انقد تو سری خور نیستن والا 

2738
یعنی چه فرشته عذاب اوردی واسه خودت باهاش کاتم نمیکنی ب چرتو پرتای یاروام گوش میدی؟حرصم گرفته ازت یا ...

من حاضرم برم دسشویی بشورم ولی با همچین ادمی نمونم من یه. زمانی میرفتم دستفروشی حتی ولی الان خود ساخته شدم زیر بار خفت نمیرم 

لجم گرفته خوب ازت واسه چی باش موندی بیکارب ؟کات کن باهاش عح

چون هر کی دیگ هم اومد تو زندگیم بدرد نخور بود و بدتر این منم گفتم حداقل این ۴ ساله باهاشم تا حدودی میشناسمش من برای اون کاربر هم گفتم.  گفتم ۸ ماه با بهزاد قهر کردم بعد رفتم با یکی دیگ الکی گفت ماشین خارجی دارم و کارخونه دارم بعد دوماه لو رفت که به کارگر ساده کارخونه بوده و کارخونه مال عموش بوده تازه میگفت ۳۰۰ هزار تومن پول رستوران دادم پس بده آخه وقتی چنین پسرایی به تورم میخوردن من ناامید نشم؟

2706