2733
2734

مجبورم تو عنوان بنویسم نامزد چون نی نی یار رو واژه دوست پسر حساسه فعلا دوستیم باهم اما ۴ ساله باهمیم بعد امروز بهم زنگ زد گفت خوبی چه خبر ؟ منم گفتم سلامتی بعد گفت دیشب رفتی تا سوپری کرونا نگرفته باشی و شروع کرد درباره اینکه روزی چندتا داره کشته میده صحبت میکرد یهو حین صحبتش عطسه کرد منم خندم گرفت بعد گفت برای چی میخندی؟ گفتم چون عطسه کردی صدای باحالی داد گفت این خنده نداشت و شروع کرد داد و بیداد بعدم گوشی قطع کرد گفت دختری ک ۲۲ سالشه و سر یه عطسه میخنده بدرد زندگی نمیخوره و نمیشه روس حساب کرد الانم بلاک کرده بعد دو ساعت بلد اومده میگه بگو ببخشید که الکی خندیدم حق با کیه ؟ میگه تو ۲۲ سالته و همسنی هات دوتا بچه دارن چرا تو به صدا عطسه میخندی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این مرد زندگیه اخه🤐بلاکش کن برههه بابااا

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2738
2706