2726
عنوان

نامردم میگه چون پشت گوشی خندیدی دیگه نمیخامت

| مشاهده متن کامل بحث + 4721 بازدید | 302 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی میگی   وای من فک کردم چون تا میگم فلان جام درد میکنه سریع میبره دکتر و ازم پرستاری میکنه ...

منم مثل تو فکر میکردم زندگیم تباه کردم همین شوهرمو که عقدیم اون زمان که دوست بودیم  انقد موس موسشو میکردم چون همش زیر بال و پرم بود شده بودم ذلیل چون فکر میکردم دیگه هیچ کس نیست برام از اینکارها بکنه یه بار قهر طولانی کردیم چون همیشه من میرفتم منت کشی اون نیومد این دفعه ولش کردم رفتم با کس دیگه دیدم ااااا همه مردها همین‌کارهارو میکنن که هیچ صد برابرشو میکنن هیچی همین اقا اومد چهار ماه التماس کرد تا بهش برگشتم 

اخلاق خوب و بد اصلا مهم نیست مردی که خیاتت کار و هیز باشه اصلا قابل قبول نیست    اخلاق بد ...

یه بار دیگه هم میگفت دانشگاه نرو چون محیطش سالم نیست منم گوش به حرفش ندادم و رفتم دانشگاه بعد یو ماه ک گذشت گفت تو گروه دانشگاه عضو نشی یه وقت پسرا میان پی ویت منم الکی گفتم چشم ولی گوش ندادم بعد گوشیم گرفت دید تو گروه دانشگاه هستم اونم با گوشی خودش وارد گروه دانشگاهمون شد و به تمام دخترای تو گروه پیشنهاد دوستی داد گفتم چزا اینکارو کردی؟ گفت وقتی میری عضو گروه میشی ک پسر هست منم میرم به دخترا دانشگاهتون پیشنهاد میدم 

2728
جدی میگی   وای من فک کردم چون تا میگم فلان جام درد میکنه سریع میبره دکتر و ازم پرستاری میکنه ...

ببخشید ها برای زن خراب هم میکنن مردها از اینکارها چه برسه که بخوای تک پرشون باشی اگه یه آدم درست تو زندگیت بود به خاطر وفاداری ات جون میداد برات این کارها که سهله 

منم مثل تو فکر میکردم زندگیم تباه کردم همین شوهرمو که عقدیم اون زمان که دوست بودیم  انقد موس مو ...

منم ۸ ماه ازش جدا شدم رفتم یا کسی دیگه ولی یه پسر افتضاح از آب در اومد ک میگفت کارخونه دارم و ماشین خارجی دارم بعد دو ماه دیدم اوه کارگر کارخونه اس بعدم ک ازش جدا شدم گفت ۳۰۰ تومن پول رستوران دادم بزن به کارتم وگرنه بی آبروریزی میکنم منم دیدم اینجوریه سریع برگشتم به دوست پسر قبلیم 

یه بار دیگه هم میگفت دانشگاه نرو چون محیطش سالم نیست منم گوش به حرفش ندادم و رفتم دانشگاه بعد یو ماه ...

دیگه کم کم داره  قلبم وایمیسه از دستت 🙄🙄🙄🙄این کارها که میگی واقعیه !چطور جرات کرده 

دیگه کم کم داره  قلبم وایمیسه از دستت 🙄🙄🙄🙄این کارها که میگی واقعیه !چطور جرات کرده

چون من تو ۱۵ سالگی قبل این دوست پسر داشتم در حد مجازی بعد صمیمی ترین دوستم رفتم به نامزدم گفت سونیا قبل تو دوست پسر داشته اینم از اون روز به بعد شروع کرد من محدود شدید بکنه و اذیتم کنه و خیانت کنه وقتی میگفتم چرا میگفت چون تو قبلا دوست پسر داشتی 

اشتباهت اینه رفتی با یه نفر از ده تا یکیش خوب در میاد نباید نا امید میشدی زود 

نمیدونم چرا شانس باهام یار نبودم از اون طرفم زود ناامید شدم دوباره برگشتم به این 

چون من تو ۱۵ سالگی قبل این دوست پسر داشتم در حد مجازی بعد صمیمی ترین دوستم رفتم به نامزدم گفت سونیا ...

😐نونو ابته میده که باهاش موندی چقدر ببدخت میتونه باشه ادم که با این بمونه چقدر 

2706