2733
2739
عنوان

خیلیی میترسممم😭😭😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 23 پست
از کجا فهمیدی رو عصبه؟

از روی عکس دکتر بهم گفت ۳ تا دکتر بردم قبول نکردن جراحیو میگن رو عصب لبه ممکنه سه ماه یا داعم عصب لبت از بین بره

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

میخواستم ببینم دکتر با دندونم چیکار میکنه😁😁😁

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ریشه دندونام خیلی بده. دفعه آخری که رفتم دکتره عملا میخواست کفششو  بذاره رو صورتم تا ریشه دربیاد.😐

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2728
اوه😮😮😮 مال من عادی بود 

اره از شانس بده منه 😭😭

تازع واسه اون دندون بدرد نخور باید یک و دویستم بدم

منم باید برم. فقط ریشه ش مونده. از کرونا میترسم. جراحیش مگه چطوریه؟

جراحی کردی؟

نهفته بود؟

2738
جراحی کردی؟ نهفته بود؟

اره نهفته بود. ریشه هم خیلی بد بود. خیلی خونریزی داشت لثه م.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض