2733
2734
عنوان

شوهرم زنگ زد🫠

855 بازدید | 20 پست

قهرم و خونه پدرمم 

بخاطر مشکلات کار و دست بزن و فحش و... 

بعد از ده روز دارم آرامش دوباره تجربه میکنم 

اینم دیدم امروز زنگم زده🤧

مسدود بوده 

حالا چیکار کنم هیچی نگم یا بهش پیام بدم چی کار داشتی؟ 

میترسم زنگ بابام و مامانم بزنه آرامشم نو بهم بزنه

میزنت؟💔

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

فکر کردم برا اینکه زنگ زد خوشحالی

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
نه اصلا نگران ارامشمم

اهاا

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2740
نه اصلا نگران ارامشمم

اگه یه بار فقط زنگ زده هیچ

اما اگه دوباره زنگ زد بگو کاری داری پیام بده

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
دو ماهه روت دست بلند کرده!!!!  اخه به چه دلیل  شما الان باید تو اوج صمیمیت و عشق و دوست. ...

توی این تاپیکم نوشتم 

درخواست طلاقم الان دادم بیاین یه لحظه

اگه حوصله داشتین بخونین نظرتونو بهم بگین🌹🙏🏻

2706