2752
2734
عنوان

شوهرم زنگ زد🫠

| مشاهده متن کامل بحث + 855 بازدید | 20 پست
چیکار کردی عزیزم جلستون برگزار شد؟همسرتون بهتون نگفته برگرد

سلام عزیزم نه نرفتم جلسه رو 

فقط امروز یبار زنگ زد اینم بلاک بود 

فعلا هیچی اما از زنگ امروزش فک میکنم باید منتظر ورود پدر و مادرش به خونمون باشم که بیان حرف بزنیم

سلام عزیزم نه نرفتم جلسه رو  فقط امروز یبار زنگ زد اینم بلاک بود  فعلا هیچی اما از زنگ ا ...

عزیزم ببین شما باید بحثو اینطور جلو نبری که همسرتون روتون دس بلند کنه،ان شاءالله زندگیتون درس بشه ولی اینو همیشه بخاطر داشته باس که یخورده مدیریت داشته باشی عزیزم،شما الان با رفتاراتون باعث تنش شدید که همسرتون همچین کنه که کارشم بد بوده،ولی خب شما باعث همین رفتلرشون شدید،اگه رفتارتون رو اصلاح نکتید خداینکرده روتون تو روی هم باز میشه و انوقت که دیگه هیچ حرمتیم باقی نمیمونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ببین شما باید بحثو اینطور جلو نبری که همسرتون روتون دس بلند کنه،ان شاءالله زندگیتون درس بشه ول ...

عزیزم درسته حق باشماست ♥️

انشالله هرچی خیره بشه واقعا نمییدونم دیگه چیکار کنم

اسی هیچ جوره راه نداره سازش کنید؟

مشاور ممددکار.... بالاخره یه تعهدی تضمینی بده آدمانه رفتار کنه

نمی دونم این تیپ پسرا چرا ازدواج میکنن پدر و مادر با خون دل دخترشون میدن شوهر خدارو خوش نمیاد دختر مردم عذاب بدی

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2731