2726
عنوان

خیلیی میترسممم😭😭😰😰😰

287 بازدید | 23 پست

ماه بعد وقت جراحی دندان عقل دارم

الان رفتم فیلم جراحیشو دیدم پرام ریخت😰😰😰

این دندون لعنتی منم روی عصب هست و جراحیش یکم سخته چیکار کنم 😭😭😭😭😭

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چرافیلم دیدی اخهههه

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
2728

منم باید برم. فقط ریشه ش مونده. از کرونا میترسم. جراحیش مگه چطوریه؟

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

هزینش چقدره؟؟

من چهارتاشم باید بکنم

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

عین من وقتی فیلمشو دیدم بعدازچهارساب مقاومت اخرش دوسال پیش تقریبا کشیدمشون خخخخ اصلا نترس هیچ دردی نداره مال من توفک بودن فقط سوزنش یکم درد داره که منو وقتی زد فریاد کشیدم خخخخخ

دندونپزشکی همینجوریش ترسناکه چرا فیلمشو دیدی☹

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

منم خیلی میترسیدم

ولی خداروشکر دکتره خوب بود دید من داره زهرم میترکه اینقد بی حسی زد هیچی حس نکردم😅

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706