2737
2739
عنوان

این خواستگار رو قبول میکنین شما لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1112 بازدید | 72 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا ؟

بیا تاپیک اخرم

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2731
2738

خوبه رفتو امد کنید تا همو بهتر  بشنسید 

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873
حتما همه شرایط لازمو داره بچه تم قد بلند و خوشگل میشه وضع مالیشم ک خوبه مستاجر نمیشی خونوادشم تو یه ...

عزیزم چون شوهر نیست چه معنی میده؟ چرا اینطوری میگین مگه دخترها کالا هستن که شوهر بیاد بگیرتشون؟ تا دلت بخواد شوهر هست

اره ولی قبلش باید خانوادشو بشناسی و بدونی چجور آدمایی هستن... از اونجایی که پیشگیری بهتر از درمانه، باید سیاست و برخورد درست با همسر و خانواده همسرو یاد بگیری، که اگه خدایی نکرده بد بودن باعث خراب شدن رابطهء شما دوتا نشن... باید بدونی در برابر رفتارشون چه واکنشی نشون بدی، با همسرت چطوری برخورد کنی...درکل اگه شرایطشو دارین حتمااااا چندجلسه برین پیش مشاور...کاری که من الآن بعداز 8سال زندگی دارم میکنم... واسه همین میگم پیشگیری بهتر از درمانه...اگه عقلم میرسید و زودتر میرفتم خیلی بهتر بود..

امیدوارم همه‌چی به خیر و خوشی پیش بره و همیشه شاد و خوشبخت باشین.

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋

من دختر عمه ام طبقه پایین مادر شوهرشه مادر شوهره میگه تو نمی خواد غذا بپزی ناهار و شام و  رو سینی میاره خونشون یعنی خونشون هم که میریم مادر شوهر غذا میپزه میاره پایین خودش هم میره بالا یعنی انگار کلفت دختر عمه امه ( ببخشید با این لحن گفتم می دونم کلفت واژه خوبی نی می خواستم عمق ماجرا رو هضم کنین 😂😂😂

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 

تفاوت سنیتون چقدره چندسالتونه

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873
2706