2752
2734

دوهفته پیش بهم گفتن بارداریت پوچه ساک بارداری خالیه دوهفته صبر کردم یه سونوگرافی معتبر رفتم جنین دیده شده سن دقیق هم 9 هفته 6 روز ولی میگه قلبش نمیزنه تشکیل نشده یه همچین چیزی امکانش هست قلبش تشکیل بشه ؟

جنینی که قلب نداشته باشه خودش سقط میشه 

جای خوبی رفتی سنوگرافی ?

یک هفته دیگه صبر کن ببین چی میشه 

اینقدر جنین سقط نکردن هفته بعدش قلبشون شروع به تپیدن کرده 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند روز صبر کن اخر هفته دیگه دوباره برو همبن معتبره که یکم از هفته ده هم رد کرده باشی ‌ 

اینم بدون که این اتفاق خیلی رایجه اگر قلب نداشت غصه نخور با نظر دکتر سقط کن به امید خدا باز باردار میشی . 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2731
جنینی که قلب نداشته باشه خودش سقط میشه  جای خوبی رفتی سنوگرافی ? یک هفته دیگه صبر کن بب ...

اره بهترین دکتر بود خیلی پرس و جو کردم سونوگرافی اول که خیلی بد برخورد کرد گفت باید تخلیه شه صبر کردم دیده شده  ولی الان سه ماهمه نمیدونم قلبش ممکنه میزنه یا نه 

اره بهترین دکتر بود خیلی پرس و جو کردم سونوگرافی اول که خیلی بد برخورد کرد گفت باید تخلیه شه صبر کرد ...

طب سنتی کلا مخالفه میگه جنینی که قلب نداشته باشه رشد نمیکنه 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
جنینی که قلب نداشته باشه خودش سقط میشه  جای خوبی رفتی سنوگرافی ? یک هفته دیگه صبر کن بب ...

نه عزیزم همیشه اینجور نیست که خودش سقط بشه گاهی مادر همه علائم بارداری رو داره ولی رشد بچه متوقف شده و قلب تشکیل نشده و نیاز به کورتاژ میشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚