2737
2739
عنوان

دوست پسرم رفت شمال 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 66 پست
قرص و قبلش میخورن که  معمولا پولم لافاصله میدن

ینی چی معمولا‌پولو بلافاصله میدن؟ 😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شماها چقدر همتون با عزت نفسین ماشاالله اصلا چه ربطی به عزت نفس داره شاید یبار دوس پسرش  پول خوا ...

اره ولی یعنی برا یه ورق قرص پول نداره؟من برا دوس پسرم شارژ فرستادم کارتشو جا گذاشته بود هرچی گف شماره کارت بده ندادم ...اگ مبلغش زیاد باشه دستش تنگ باشه یا کارش گیر باشه اشکالز نداره دلی نه اینکه برا یه ورق قرصم اون پولشو بده

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
2728

برای منم دیروز صبح زنگ زد تصویری. میگه ببین چقدر قشنگه اینجا منم خدایش خیلی قشنگ بود گفتم خیلی خوبه و فلان ویوو عالی داره ، کجایی ؟

گفت شمالم فلانجا رفتیم ....

گفتم. به سلامتی

گفت خواستم سوپریزت کنم 

من😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪

2738