2726
عنوان

دوست پسرم رفت شمال 😂

923 بازدید | 66 پست

اعصابم خورده کصافت گفت شاید کنسل کنم می‌گفت حوصلم سررفته می‌خوام برم 

قرار بود. واسم قرص بگیره سر جریانی حالا میگه من دارم میرم شمال نتونستم واست بگیرم شماره کارت بده واسه ت بزنم برو بگیر یه مقداری پول دستت باشه چی بگم می‌خوام شماره کارت بدم ولی کاش نمی‌رفت 

:|

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از دوس پسرت پول میگیری؟؟😑

ایول 😂🤦‍♂️

من حتی باهام قهر کرد  سر این که میخواس ۱ تومن پول ی چیزی برام ثبت نام کنه 

نذاشتم بده

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒

من بودم شماره کارت نمیدادم مگه خودم پول ندارم /:

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.

چجوری میتونی خدایی..من آب مدنی میخوام خودم میرم میگیرم به زوووور میاد بالاسرم نمیزاره تازه کلی خجالت میکشم😐

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
2706