2737
2739
یکم دیگه کارشناس رسانه اعلام میکنه غذا خوردن ضرر داره اصلا همون یه وعده صبحونه کافیه😂😂😐

نه دیگه پنیر صبحانه که کلا ضرر داره

ولی روزه بگیر برای بدن مفیده

سحر ها از خواب بیدار نشو

افطارم یه آبجوش بخور فعلا مفیده

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خودت بکار🤣واقعا گرونه راس میگی الان نون پیتزا و پنیر پیتزا میشه خرید مخلفات روش نه

نونش هم خودم درست میکنم پنیرش شده کیلویی 60 70 تومن اونم باید دونه ای ریخت رو پیتزا 

میگن چشام سگ داره   
گوشت گرون میشه میگن بده بجاش قارچ بخورید حالا قارچ گرون شده بده اصلا نخوریم؟ اون جوری باشه آبم ضرر ...

اگه به منه میگم فردا ارزون کنن همه چیزو

کسی گوش میده؟

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2731
ترامپ‌ قارچو‌ گرون‌ کرده؟😏😏😏😏😏😏

آره مگه نمیدونی وارداتیه؟  

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
نه دیگه پنیر صبحانه که کلا ضرر داره ولی روزه بگیر برای بدن مفیده سحر ها از خواب بیدار نشو افطارم ...

اره .ولی خودشون از شکماشون معلومه که چقدر قناعت میکنن

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
نونش هم خودم درست میکنم پنیرش شده کیلویی 60 70 تومن اونم باید دونه ای ریخت رو پیتزا 

من از افق کوروش خریدم پنیر پیتزای بسته بندی ۴۰ وخورده روش زده ۲۰ وخورده حساب کرد ۴۰ درصد تخفیف

فقط باید کشیک داد کی کد تخفیف میدن خرید کرد😄😅

نون پیتزا اونجا قیمتش خوبه گاهی البته بسته ی ۴ تایی ۸ تومن ۷و۵۰۰ توتخفیف

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2738
خودت بکار🤣واقعا گرونه راس میگی الان نون پیتزا و پنیر پیتزا میشه خرید مخلفات روش نه

خودمون بکاریم به صرفه تر؟ چون خیلی فکر کنیم رسیدگی بخواد و مصرف اب و اینا؟

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
اره .ولی خودشون از شکماشون معلومه که چقدر قناعت میکنن

عزیزم اونا نیم قرنه روزه ان

2706