2733
2739
میخواستم فردا پیتزا درست کنم قارچ شده کیلویی 40 تومن منصرف شدم ☹️

وای جدی میگی؟؟؟۲۸ بود ک ااااوووفففف 😭😭😭من دو هفتس خرید نرفتم پس خیلی جنسا گرون شده ؟!!😪😤

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخواستم فردا پیتزا درست کنم قارچ شده کیلویی 40 تومن منصرف شدم ☹️

خودت بکار🤣واقعا گرونه راس میگی الان نون پیتزا و پنیر پیتزا میشه خرید مخلفات روش نه

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

باورت میشه من ب همسر گفتم دیگه مرغ نخر،مگه بدون مرغ می‌میریم!

تنقلات می‌خوایم بخریم گرونه.

حبوبات گرونه.

روغن رفت بخره گفت نیست.

یعنی قشنگ برگشتیم به چهل سال قبل.

دیروز پیام اومد از افق کوروش مرغ منجمد نفری دو تا.

دقیقا مثل قبل ک با کوپن جنس میدادن،الان با کارت ملی.

اگه هم اعتراض کنیم میگن مگه احمدی نژاد چیکار کرد،انگار یادتون رفته زمان احمدی نژاد چطور بود!؟

بابا گور بابای همه شون چرا الکی طرفداری میکنید فقط بخاطر حزب سیاسی!

انسانیت مرده بقران.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2731
گوشت گرون میشه میگن بده بجاش قارچ بخورید حالا قارچ گرون شده بده اصلا نخوریم؟ اون جوری باشه آبم ضرر ...

یکم دیگه کارشناس رسانه اعلام میکنه غذا خوردن ضرر داره اصلا همون یه وعده صبحونه کافیه😂😂😐

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
اینجا گوجه کیلویی 15 پیاز 8 اصلا نمیدونم چه خبره 

آره منم گوجه کیلویی ۱۳ خریدم بازار هفتگی ک همش ارزونه ۱۰ بود همین دوشنبه

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
2738
اینجا گوجه کیلویی 15 پیاز 8 اصلا نمیدونم چه خبره 

اره منم دیروز خریدم ۱۵ گوجه رو پیاز و ۸

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
وای جدی میگی؟؟؟۲۸ بود ک ااااوووفففف 😭😭😭من دو هفتس خرید نرفتم پس خیلی جنسا گرون شده ؟!!😪😤

دو سال پیش قارچ کیلو هشت تومن می‌خریدم.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
باورت میشه من ب همسر گفتم دیگه مرغ نخر،مگه بدون مرغ می‌میریم! تنقلات می‌خوایم بخریم گرونه. حبوبات ...

اره .البته ما برگشتیم به زمان اجدادمون

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

ترامپ‌ قارچو‌ گرون‌ کرده؟😏😏😏😏😏😏

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌  ‌‌‌‌‌‌‌‌   ‌‌‌‌‌‌ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﺗﻮ ﻋﺮﺑﺪﻩ ﻣﯽ ﮐﺸﯽ 💕ﻭ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺣﮑﻢ ﺁﺑﺮﻭﺩﺍﺭﯼ💛ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﻨﺪﻡ !💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺩﺭﺩ ﻣﯽ ﮐـــــﺸﻢ 💛ﻭ ﺗﻮ  ﭘﺪﺭ ﻣﯽ ﺷﻮﯼ …💛ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ،💛ﮐﻪ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮم⇨💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖﮐﻪ ﺩﺭ ﺗﺎﮐﺴﯽ ،ﺯﺍﻧﻮﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺯﺍﻧﻮﯾﻢ ﻣﯽ ﺳﺎﯾﯽ ﻭ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﺍ ﺟﻤﻊ ﻣﯽ ﮐﻨﻢﻭ ﺁﻫﺴﺘﻪ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ :" ﺁﻗﺎﯼ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻟﻄــــــــــﻔﺎ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ !💝ﻭ ﺑﺎﺯ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮﻡ⇨  💝ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ  ﭘﯿﺶ ﭘﺎﻫﺎﯾﻢ💥ﺗﺮﻣﺰ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﻭ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﯽ ﭼﻨﺪ ؟ 💥ﻭ ﻣﻦ ﺭﻭﯾﻢ ﺭﺍ ﺑﺮ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺍﻧﻢ …💥ﻭ ﺗﻮ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ💥ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﮔﺮﯾﺪ …ﮔﺮﯾﺴﺘﻨﯽ ﺳﺨﺖ،💥ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﺍﻧﺪﯾﺸﮥ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﺗﻮ …💥ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ﮐﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ 💥ﺩﺭﺳﺖ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ💥"ﻣﻦ  ﺍﺯ " ﺗﻮ" ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــــــــــــﺮﻡ⇨💥ﺯﻥ ﻋﺸﻖ ﺯﺍﯾﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﺑﺮﺍﯾـــــــﺶ ﻧﺎﻡ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺍﻭ ﺩﺭﺩ ﻣﯿﮑﺸﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪﺑﭽﻪ ﺩﺧـــــﺘﺮ ﻧﺒﺎﺷﺪ … !!!ﺍﻭ بیخوابی ﻣﯽ ﮐﺸﺪ …ﻭﺗﻮ خواب حوریان بهشتی میبینی !!او مادر میشودوهمه جا میپرســـــن:نام  پدر؟    ‌‌‌‌‌‌‌‌      ‌‌‌‌‌‌‌‌
باورت میشه من ب همسر گفتم دیگه مرغ نخر،مگه بدون مرغ می‌میریم! تنقلات می‌خوایم بخریم گرونه. حبوبات ...

عزیزم کامل حذف نکن چیزیو بخدا نخوری انقد بد میشه که بعدش هم باید مرغ بخری هم مولتی ویتامین بخوری

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.