2737
2734
اخه الان دوتا خانوم دیگم تایید کردن روغن مایع پیدانکردن !

بخدا ینی من تو هر مغازه ای میرم هس 

خب ببین من شغلم قنادیه خیلی مصرف دارم ینی اصلا کمبود حس نمیشه روغن شااااید اقلام خارجی کم شده باشه ولی جدی میگم روغن حداقل منی ک انقد مصرف دارم راحت خریداری میشه فقط گرونه اما اینکه بگم هر جا گشتم نیس ن خب سوپری پایینمون هر جفت مغازه ها پرره...   و اینکه لحن گفتاری اون خانم ب شدت پرخاشگرانه بود ببین کسی ک ارامش تو کلامش نداره مشخصه دیگه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط همین میصرفه برنامشو نصب کن اگه کدشو نداری کد خرید اولو خودت سرچ کن سقف خرید داره ۷۰ یا ۵۰ یا ۱۰۰ ...

آخه تاریخ داره؟؟؟

جنساش خوبن

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
okala همون افق کوروش کد برای هرجابیاد از طریق انتخاب ادرس میتونی فروشگاهتو عوض کنی

بعد کوروش به نظرم کمی کلاهبرداری می‌کنه جنسه خوده کارخانه رو خط نیزنه خودش قیمت بالا میزنه بعد روی قیمت خودش تخفیف گذاشته که باز از قیمت روی جنس بیشتره

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
آخه تاریخ داره؟؟؟ جنساش خوبن

بله من مشتری ثابت اینجا و دیجی کالام البته کالاهای سوپرمارکتی دیجی کالارو نمیتونم بخرم ولی من راضیم بستگی به شهرتون داره مال ما سرساعت میارن باادب اینجا شنیدم یه سریا ناراضی بودن

فقط گاهی خیلی کم پیش اومده یکی دوتا کالا گرون بشه به قیمت جدید بفروشن وگرنه رضایت دارم اعصاب خردی هم نداره توخونه نشستی یکی یکی انتخاب میکنی قیمتا همچی دستته مقایسه

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2740
بعد کوروش به نظرم کمی کلاهبرداری می‌کنه جنسه خوده کارخانه رو خط نیزنه خودش قیمت بالا میزنه بعد روی ق ...

درسته برای من پیش نیومده ولی من کالایی که شک کنم لز دیجی کالا انلاین شاپ های دیگه یا گوگل قیمت میگیرم بعد میخرم 

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
okala همون افق کوروش کد برای هرجابیاد از طریق انتخاب ادرس میتونی فروشگاهتو عوض کنی

مرسی عزیزم🙏❤️

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

مرسی گلم😍🥰❤️😘

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂