2737
2739
عنوان

آهِ دل شکسته....

7933 بازدید | 77 پست

آهِ دلی که شکسته و نابود شده طرف رو میگیره؟  کِی ؟ تجربه ای داشتین ؟ چرا من یک ساله چشمم اشک و خونِ و با تمام وجودم دلم شکست و آه کشیدم ولی همه چی داره براشون به بهترین شکل پیش میره؟ به معنای واقعی ظلم و نامردی شد در حقم، چرا بعضیا انقدر سریع آهشون میگیره مگه ما همه بنده ی خدا نیستیم،  چرا خدا هم باید بین بنده هاش فرق بزاره و این همه غم و شکست و ناراحتی رو به یک نفر بده هیچ، اون طرفی هم که ظلم کرده روز به روز خوشبخت تر میشه ، واقعا منی که از غم و بدبختی آرزوی مرگ دارم چه حکمتی میتونه تو این حالم باشه ، چقدر خستم از زندگی از روزگار ...

جواب دل شکسته رو خدا می ده

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚

اره والا انگار خدا مارو دوست نداره منم سه ماههه کارم همینه خیلی بهم ظلم کرد مادرشوهرم اما راست راست داره راه میره و زندگیش قشنگ تره منم که همش تو عدابم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اه دل شکسته دامن هیچکسی رو نمیگیره 

فقط اونی که شکسته رو شکسته ترش میکنه 

طرف هم با همه عشق و حالش زندگی میکنه

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
2728
2740
اه دل شکسته دامن هیچکسی رو نمیگیره  فقط اونی که شکسته رو شکسته ترش میکنه  طرف هم با همه ...

پس چرا نگاه کج به کسی بکنیم فورا تاوان میدیم؟  چطور میشه خدا بین بنده هاش فرق بزاره 💔😔

اره والا انگار خدا مارو دوست نداره منم سه ماههه کارم همینه خیلی بهم ظلم کرد مادرشوهرم اما راست راست ...

کاش راهی بود کاش خدا کاری میکرد حداقل فراموشی مطلق میداد انقدر زجر نمیکشیدیم

کاش راهی بود کاش خدا کاری میکرد حداقل فراموشی مطلق میداد انقدر زجر نمیکشیدیم

اره والا  انقد نا امیدم اون بدی کرده بهم منم که دارم عداب میکشم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
اره والا  انقد نا امیدم اون بدی کرده بهم منم که دارم عداب میکشم

امضات رو که خوندم انگار خودمو دیدم همینقدر نا امید و خسته،  منم خیانت دیدم بعد از ده سال زندگی عاشقانه،  اونم به بدترین شکل،  تهمت بهم زدن توهین بهم کردن ، شکستم خودم غرورم عزتم... ولی حتی خدا هم منو ندید دستمو نگرفت،  خیلی تنهام خیلی از پس این همه غم بر نمیام امیدم به خدا بود که اونم...

اره مطمئن باش میگیره من بعدهفت سال اهش گرفته وزندگیم جهنم شده کلا ماجراشم این بودش که منوپسرعمه ام همومیخواستیم دوسالم دوست بودیم توی این دوسال یه بارم نیومدخونمون میگف اخرش مال خودمی دیگه چرا بیام به یه چشم دیگه نگات کنم خلاصه خونواده ام که ماجراروفهمیدن گفتن به فامیل دخترنمیدیم یاما یااون  اگه ازدواج کنی نه میایم خونت نه توبیا جهیزیه هم نمیدیم بهت فردام مشکلی داشتی روما حساب نکن خلاصه این بین من خونواده موانتخاب کردم ولی یه ماه بعدش به یه خواستگارم که غریبه بود جواب مثبت دادمو ازدواج کردم بیچاره پسرعمه ام روزعقدم که فهمیدزنگ زدباچه حالی یکم حرف زدیم گفت دیگه زن نمیگیرم خططم بشکن منم میشکنم بزارازاین به بعد بفهمم دیگه مال من نیستی همین،هفت ساله ازدواج کردم هنوزم که هنوزه مجرده الهی بمیرم برادلش

2706