2733
2739
عنوان

آهِ دل شکسته....

| مشاهده متن کامل بحث + 7939 بازدید | 77 پست
ما عشقمون رویایی بود همه مارو مثال میزدن با تمام دنیا جنگیدیم به خاطر هم . اصلا فکر نمیکردم از ما عا ...

ببین تو فقط داری حرفای طرفو باور کنی و همین باور کردن دروغی که به خودت میگی عذابت میده.حقیقتو ببین.اون دوست نداره.دست از باور کردن حرفاش بردار.وقتی این قبول کنی اون ادمی که قبلا دوست داشت دیگه دوست نداره راحت میشی.

احتمالا تا الان مشکلت حل شده

اصلاااااااا حتی یک بار حتی یه لحظه. به حدی مرد خوب و چشم پاکی بود خدا میدونه تمام زندگیش من بودم برا ...

نمی دونم هنوز هستی یا نه .

ولی ببین تو دو تا مشکل داری‌.اول این که خودتو نردبون یکی دیگه کردی و ارزش وجودی خودتو زیر سوال بردی.

دوم این که همص داری به خودت دروغ میگی.حقیقت اینه که اون دوست نداره.تو الان حرفای طرفو باور کردی.حرفایی که همص دروغ بوده به خاطر همین داری عذاب می بینی.حقیقتو ببین و قبولش کن.اون زمانیه که دل جونت اروم می گیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزه دلم ممنونم که کنارم بودی باهام حرف زدی هم دردی کردی . امیدوارم تو زندگیت فقط شادی و سلامتی باش ...

اسی سه سال گذشته 

زندگی خودت چی شد ؟ زندگی اون شوهر سابق ات ؟ زندگی اون زن بعدی؟