2737
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید مامان امیر

5196 بازدید | 95 پست

سلام مامان مهربون من دلم داره مثل سیر و سرکه میجوشه پسر دو سال و ده ماهه ای  دارم ک اصلا کلمه هم نمیگه و دستورات مارو هم اجرا نمیکنه،دکتر مغز و اعصاب کودکان بردمش نوار مغز و تست شنوایی و ام آر آی سر و آزمایش متابولیکی گفت انجام بدیم جواب همش نرمال بود بجز نوار مغز ک گفت اختلال امواج مغزی تو خواب نشون میده الان سه ماهه تحت درمانیم خیلی جزئی بهتر شده اما هنوز حرف نمی زنه عاشق تلویزیونه توروخدا کمکم کنید من چکار کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

یکی ازاقوام اینجوری بود بهش تخم کبوتر دادن خوب شد😟

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
گاهی اوقات بر میگرده اما گاهی اوقات نه،ارتباط چشمی داره

هیچ‌کلمه ای نمسگه؟مثلا بابا یا اب

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2740
نه حتی یک کلمه نمیگه

والا راستش پسر دایی منم تا ۳ سالگی هیچی نگفت از سه سالگی‌تازه شروع کرد.بنظرم گلم زیاد حساسش نکن.بچه ها وقتی میبینن پدر مادرا رو یه جیزی خیلی اصرار دارن و هی تکرارش میکنن میوفتن رو لج.الحمدلله بچه شما همه چیزش نرماله دکتر ها هم که میگن.توکلت به خدا باشه به مرور همش حل میشه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

سلام عزیزم ارزیابی کنید خیالتان راحت بشه ولی قبلش تلویزیون نزار ببینه همش باهاش صحبت کن  دایره واژگانش زیاد بشه  رژلب بزن برو جلوی آیینه  بغلش کن صحبت کن حالات کلمات ببینه و به خاطر رنگ رژ به لبت نگاه کنه برو باهاش بازی کن تخم کفتر هم الکیه وقتت هدر نده 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
سلام عزیزم ارزیابی کنید خیالتان راحت بشه ولی قبلش تلویزیون نزار ببینه همش باهاش صحبت کن  دایره ...

مامان امیر سامان یک کلمه هم نمیگه با توجه ب تجربه شما فکر میکنید اوتیسم باشه؟آیا اوتیسم از روی نوار مغز و ام آر آی هم معلوم میشه؟

مامان امیر سامان معتاد تلویزبونه

عزیزم خوب نیست یک سرگرمی دیگه حایگزین کنید مخصوصا اگه ساعت ها تنها جلو تلویزیون بی هدف باشه خوب نیست 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
مامان امیر سامان یک کلمه هم نمیگه با توجه ب تجربه شما فکر میکنید اوتیسم باشه؟آیا اوتیسم از روی نوار ...

خیر از رو نوار مغز تشنج پنهان و تشنج معلوم میشه در ام ای ار اب دور غشا مغز مشخص میشه ولی اتیسم اختلاله 

خیر از رو نوار مغز تشنج پنهان و تشنج معلوم میشه در ام ای ار اب دور غشا مغز مشخص میشه ولی اتیسم اختلا ...

واسه امیر پرهام پزشک تشخیص دادن اوتیسم رو یا کاردرمان و گفتاردرمان؟ شما از چند سالگی درمان رو شروع کردید؟

2706