2752
2734
@1090_mahpishony     زیبایی های همسرانمونو دریاب -

وای فقد منننننن😐😐😭😭😭

خودمو دار میزنمممممم 

عررررررر 

وای توووووو😐😐😐شتتتتتت🤣🤣🤣

قبل اینکه در گاله رو باز کنی حرفت و مزه مزه کن، ما مسخره پدرت نیستیم هر عنی خاستی بخوری و هیچی نگیم، تو هنوز اون روی منو ندیدی، ینی هیشکی تاحالا ندیده حتی خودم، ولی میتونم تصور کنم ک چقد پست تر از تو میتونم باشم، اینو وقتی میفهمی ک سرت و بکنم تو خشتکت برات پاپیون بزنم عاسیسممم..🥰 >>> وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازمال من قابل اصلاحه ! لاغر میکنه - توچی؟😔💩

موهاش چی؟؟؟ ایش 

من اتیشش میزنم 

عنتر با چ رویی اومده منو گرفتههههههه 

خجالتم خوب چیزیه والا

قبل اینکه در گاله رو باز کنی حرفت و مزه مزه کن، ما مسخره پدرت نیستیم هر عنی خاستی بخوری و هیچی نگیم، تو هنوز اون روی منو ندیدی، ینی هیشکی تاحالا ندیده حتی خودم، ولی میتونم تصور کنم ک چقد پست تر از تو میتونم باشم، اینو وقتی میفهمی ک سرت و بکنم تو خشتکت برات پاپیون بزنم عاسیسممم..🥰 >>> وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
موهاش چی؟؟؟ ایش  من اتیشش میزنم  عنتر با چ رویی اومده منو گرفتههههههه  خجالتم خوب ...

اون آرایشگرش از وسط موهاشو زده ،رشید که میکنه -

خودتو آتیش بزن ،

کوربودی کر بودی هرچی گفتم نکننن ،گفتی عاشقشم بتوچه؟

2731
اون آرایشگرش از وسط موهاشو زده ،رشید که میکنه - خودتو آتیش بزن ، کوربودی کر بودی هرچی گفتم نکننن ، ...

ایششش 

عععع 

تو ک می‌دونی ادم وقتی عاشق میشه کر و کور میشه 

تو ک چشات باز بود میخاستی نزاریییی😭😭😭

من سعی کردمم گوش ندادی💔

باید یکی میزدی تو گوشم 

ده تازدم- انگار علاوه بر کر و کور بودن  پوستتم حس نداشته

آخه تو مورد عشق و عاشقی ب مامیم رفتم😐💔

قطع عضوم میکردی 

اردیبهشت.😂😂

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     

آذر

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .