2752
2734
عنوان

ماجرای خواستگاریم بیاین واسه درس عبرت

| مشاهده متن کامل بحث + 2535 بازدید | 66 پست
خلاصه، زن عموم میره به دختراش می‌گه آره بهار بهم گفته برام دعا کن،،منم اون موقع ۲۵ سالم بود، پسر خود ...

اخه پسر اون که به تو نمیخورده زن عموت زیاد دور بر داشته 

تازه یه عبرت دیگه خودتون برای خودتون دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خلاصه، زن عموم میره به دختراش می‌گه آره بهار بهم گفته برام دعا کن،،منم اون موقع ۲۵ سالم بود، پسر خود ...

تجربه دارم

۱۷ ساله م بود رفته بودیم مراسم یکی از اقوام دختر خاله م سیده منم نزدیکای امتحان بودیم گفتم فاطمه دعا کن برام التماس دعا دارم

این رفته بود به مامانش گفته بود فلانی(یعنی من😵‍💫) دلش میخواد شوهر کنه

آخه لامصب منِ ۱۷ ساله فکر این بودم که معدلم از ۱۹ و ۵۰ بشه ۱۹ و ۸۰ شوهر آخه😐😂

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731
لطفا بهش بگو برامن دعا کنه به اونی که میخوام برسم اسمش امید.

وای دیگه اینو بگم، می‌گه مامانش جواب رد داده، ولی خودش تمایل داره...

خودم برات دعا می‌کنم، ان شاءالله خدا کاملا خوشبختت کنه و صلاحتو در رسیدن به امید قرار بده😍😍😍

از لحاظ سنی و شرایط تعهل بهم نمیاین بقشو نمیدونم....

من مجردم، دارم واسه آزمون وکالت می‌خونم، ایشون الان ۴۰ و خرده ای دارن، و بچه هم دارن... کلا جای برادرم میبینمش

وای دیگه اینو بگم، می‌گه مامانش جواب رد داده، ولی خودش تمایل داره... خودم برات دعا می‌کنم، ان شاءال ...

😂😂😂دعای تو اگه گیرا بود برای خودت دعا میکردی دا

برای خودتم دردسر درست کردی🙋🏻‍♀️😂

💕Turk
وای دیگه اینو بگم، می‌گه مامانش جواب رد داده، ولی خودش تمایل داره... خودم برات دعا می‌کنم، ان شاءال ...

مرسی عزیزم 🥺🥰😍😁خندم میاری ازحرفت .اخه دختر خوب شما ۲۸ اون ۴۰ و طلاق گرفت چطور همچین برداشتی کردن .

احتمالا میخواستی مثل سریال های  ایرانی هم یا خیر خوشی با هم ازدواج کنن

نیازی به سریال های کره ای نیست 

تو نی نی سایت هم کم سریال نداریم.

شاهی که بر رعیت خود میکند ستم                                               مستی بود که میکند از ران خود کباب.  
۲۵کجا۴۰سال و یه پسر کلاس دومی کجا ،زن عموت یکم عقل نداره😐التماس تفکر

الان ۲۸م، ولی واقعا شرایطمون تو هیچ موردی به هم نمی‌خوره. 😅 ولی خداییش زن عموی مهربونی دارم. فک کن اگه پسرشو می‌خواستم، دو دستی تقدیم می‌کرد. در کل ذاتش مهربونه

بخدا موضوع مهمیه، به قول کاربرا ما مجردا هر کاری بکنیم، خانواده های پسردار فک می‌کنن ما چیزی می‌خوای ...

😂😂

شاهی که بر رعیت خود میکند ستم                                               مستی بود که میکند از ران خود کباب.  
2706