2737
2739

دخترم دو ماهس تا دیروز ۱۰_۱۲ بار شکمش کار میکرد از دل درد به خودش میپیچید. دو روزه گریپ میکسچر دادم اصلا شکمش کار نکرده زیادم باد دفع میکنه. گریپ میکسچر یبوست میاره؟ خوابشم زیاد شده. مگه خواب آوره؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

همه ما بچگی رو با این دارو گذروندیم، من الان ۳۹ سالمه خداروشکر ok هستم،

اگر دکتر داده نگران نباش، هر چی به بچه تا زیر یکسالگی میدی حتما با متخصص مشورت کن، چون دارو ها رده بندی قوی تا ضعیف داره،اون بسته به شرایط بچت از بینشون انتخاب میکنه،

الان هم این شرایطش رو با خود دکتر چک کن، خیالت راحت بشه،

تا جایی که نوشته. توش عرق نعنا و زیره و رازیانه داره

خب اگن‌نوشته پس نداره.نگران نباش.الان ک خوندم نوشته بود گریپ واتر ک واس کولیک هست داره و گفته اگ روش نوشته الکل داره نوید ک خیلی ضرر داره.

عزیز من خودم وقتی نی نی دل درده یا خودم غذای نفاخ خوردم میترسم روش اثر کنه رازیانه دم میکنم با نبات یه کمم به نی نی میدم.یا عرق نعناع و اب رو کمی میذارم با نبات بجوشه و به نی نیم میدم.خیلی خوبه.

چقدر عرق نعناع با آب رقیق میکنی مقدارش بی زحمت بهم میگی

طوری که تندی عرق رو بگیره.دیدی ک چ قد تنده.یه قاشق ک بیشتر نمیخواد بخورن.

من میذارم کمی باهم بجوشه یه ریزه نباتم میندازم توش ک کمی شیرین بشه.و الا اگ نخواستی شیرین کنی نمیخواد بذاری بجوشه.

2706