2737
2739
عنوان

گریپ میکسچر ضرر داره برای نوزاد دو ماهه؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10874 بازدید | 25 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دکتر گفت ی قاشق چای خوری. رو خودشم همینو نوشته. تا ۶ بارم گفتن میشه تکرار کرد. من دو بار دادم. چون ا ...

خب عزیزم الان ارومه؟؟؟؟نه دیگه میگی دو بار کار کرده یبوست کجا بود.

الان دلشو اروم کرده و دفعش رو طبیعی.واقعا دوازده بار بد بوده.

2728
خب عزیزم الان ارومه؟؟؟؟نه دیگه میگی دو بار کار کرده یبوست کجا بود. الان دلشو اروم کرده و دفعش رو طب ...

دو بار بهش شربت دادم. شکمش اصلا کار نکرده. ی دفعه مدفوعش قطع شده. 

خب عزیزم الان ارومه؟؟؟؟نه دیگه میگی دو بار کار کرده یبوست کجا بود. الان دلشو اروم کرده و دفعش رو طب ...

الانم خوابه تو خواب نق میزنه. یسره باد دفع میکنه. در صورتی که تا دو روز پیش اصلا اینجوری نبود

الانم خوابه تو خواب نق میزنه. یسره باد دفع میکنه. در صورتی که تا دو روز پیش اصلا اینجوری نبود

عجیبه.چون گریپ میکسچر تازه ارومشون میکنه و رو خواب میفتن.

نمیتونی با دکترش تماس بگیری خیالت راحت شه

2740
عجیبه.چون گریپ میکسچر تازه ارومشون میکنه و رو خواب میفتن. نمیتونی با دکترش تماس بگیری خیالت راحت شه

شماره تماسشو ندارم. ممنون از راهنماییات. فعلا بهش شربت نمیدم ببینم چ تغییری میکنه.

شماره تماسشو ندارم. ممنون از راهنماییات. فعلا بهش شربت نمیدم ببینم چ تغییری میکنه.

خواهش میکنم عزیزم کاری ک نتونستم بکنم.دختر خودمم از دیروز دل درد داره.انگار نمیتونه دفع کنه.ان شاالله زود خوب شن