2737
2734
عنوان

بابام بخاطر لجبازی با داییم به خاستگارم میگه نه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1615 بازدید | 61 پست

به نظرم دیگه ربطی به حیا نداره این، میگفتی بابا من موافقم حالا یه دلیل منطقی میخوام که چرا شما مخالفی

بشین قشنگ باهاش حرف بزن اگه دلایلش منطقی نبودن که گفتی نیستن بگو خب که دلیل درستی نیست

ولی سختت نیست دانشجو بودن و ازدواج کردن؟ 

20 سال هنوز خیلی زوده برای ازدواج 

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me
چندتا چله گرفته بودم یکیشون همین قضیه ازدواجم بود ک هنوز چلع تمام نشده بود،خودم ب چشم خودم دیدم به ...

چله چی؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن خب خانواده من همیشه صلاح من روخواستن فکرکردم پدراین خانم بادلایل محکمی لجبازی میکنن که قانع شدم

خیلی از پدر و مادرا لیاقت نظر دادن رو ندارن

مثلا خودشون با کمترین امکانات زندگی رو شروع کردن الان میان برا جهیزیه از برند و کل وسیله ها باید اول زندگی باشه حرف میزنن

اونا بعضی هاشون از روی تعصب هنوز مخالف بیرون رفتن خانم ها هستن

پس همه والدین خوب نیستن

خیلی از پدر و مادرا لیاقت نظر دادن رو ندارن مثلا خودشون با کمترین امکانات زندگی رو شروع کردن الان م ...

بله حرف شمادرسته

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2731
2740
چه حرف بدی یعنی اینقدر قخطب شوهر اومده

نه خب 

مامان بابام الکی باهم لج میکنن😥

بابام میگه من به فامیلای و بستگان تو دختر نمیدم 

مامانم میگه من به فامیلای تو دختر نمیدم 

به غریبه هم نمیدن 

پس باید بندازنم تو خمره😂😂😂😂

2706