2733
2734
عنوان

بابام بخاطر لجبازی با داییم به خاستگارم میگه نه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1615 بازدید | 61 پست

ایشالا بهترین ها برات رقم بخوره

تو موافقت خودتو اعلام کن

اگه بابات اهل اینه ک بخاد عذاب وجدان بگیره و... حرفهای ک توپست اولم گفتمو بگو

بقیه شرو خالصانه ب خدا بسپار

بگو خدایا من هرچی ازم بر اومدکردم، بقیه ش با خودت

اگه صلاحمو این میدونی ک با این خواستگارم ادواج کنم، پس ب بهترین شکل برام رقمش بزن

اگه هم صلاحم این نیست، پس بازم ب تو میسپارم هر چی برام خیره رقم بزن

ب حضرت زهرا و حضرت معصومه متوسل شو و ازشون کمک بخواه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببخشید من اصلاااا نمیدونم رل چیه؟؟ اینحا خیلیا میگن رل مختصر و مفید برام توضیح بده ممنونم

البته به دوست دختر هم میگن 

کلاً به دوست جنس مخالف که رابطه احساسی بینشونه  میگن رل

گفتم که خونواده مامانم و خونواده شوهرخالم اهل یه منطقه هستن حس میکنم بابام خودشم عذاب وجدان داره از ...

فقط مامانت میتونهِ راضیش کنه تمام

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
عزیزم.ب بابات بگو من قلبا موافق هستم اما بخاطر احترام ب شما، تصمیم رو ب شما واگذار میکنم امیدوارم ت ...

حاجت بزرگم ازش گرفتی؟😔

چله ات همراه ترک گناه بود؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
من تقریباً موافقت خودمو اعلام کردم گفتم هرچی بابا بگه  بابام گفت خب من میگم نه😢

این حرف حالا شد موافقت وقتی میدونی بابات مخالفه؟؟

عجب مملکتی داریم ما

مستقیم بگو به نظرم پسر خوبیه و خونوادش هم خوبن

هرچی بابات میگه گوش کن مطمئنن پدرومادرصلاح بچه هاشونومیخوان

چی؟ واقعا هانوور به این حرفا اعتقاد داری؟

هر والدینی واقعا خوبی بچشونو میخوان؟ هر والدینی عقل کامل دارن و صلاح بچشونو میدونن؟

یعنی به نطرت همه والدین خوبن؟

چه حرفا؟

حاجت بزرگم ازش گرفتی؟😔 چله ات همراه ترک گناه بود؟

چندتا چله گرفته بودم

یکیشون همین قضیه ازدواجم بود

ک هنوز چلع تمام نشده بود،خودم ب چشم خودم دیدم بهترینها رو خدا داره برام رقم میزنه

البته خالصانه هم با حضرت زهرا حرف زدم

الانم بعد از هشت سال زندگی، خداروشکر،گوش شیطون مر،چشم بد بدور، زندگیمون خیلی خوبع و هر دوتامون راضی هستیم

چی؟ واقعا هانوور به این حرفا اعتقاد داری؟ هر والدینی واقعا خوبی بچشونو میخوان؟ هر والدینی عقل کامل ...

ن خب خانواده من همیشه صلاح من روخواستن فکرکردم پدراین خانم بادلایل محکمی لجبازی میکنن که قانع شدم

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2706