2737
2739
عنوان

به نظرتون باردارم؟

148 بازدید | 17 پست

من پریودهام معمولا ۲۸روزه است

البته دوماه قبل سه هفته ای میشدم

الان دوروزه عقب انداختم

ماه پیش ۹ام شدم

این ماه هنوز نشدم

علائم پریودی داشتم هی میگیره ول میکنه

ترشحات کرمی رنگ دارم

به نظرتون میشه باردار باشم؟

تو ندانی که خود آن نقطه عشقی،تو خود اسرار نهانی،تو خود باغ بهشتی،تو بخود آمده از فلسفه چون و چرایی....

با بی بی چک خیلی راحت تر میفمی تا تو نی نی سایت😅

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هی به دلم صابون میزنم که علائمشو دارم ولی وقتی تست میگیرم منفیه لعنتی ☹😭

ما هرچی ضربه خوردیم از دوستای حسودمون بود ! وگرنه دشمن باشرف تر از این حرفا بود👌
2728
منم هی به دلم صابون میزنم که علائمشو دارم ولی وقتی تست میگیرم منفیه لعنتی ☹😭

اتفاقا اصلا علائم ندارم

تو ندانی که خود آن نقطه عشقی،تو خود اسرار نهانی،تو خود باغ بهشتی،تو بخود آمده از فلسفه چون و چرایی....

من تقریبا یک هفته پیش سینه هام خیلی درد میکرد نوکشون سفت میشد بعد رفتم دکتر گف حتما حامله ای بعد آزمایش گرف گف منفی چقد امیدوار بودم 

ما هرچی ضربه خوردیم از دوستای حسودمون بود ! وگرنه دشمن باشرف تر از این حرفا بود👌
من تقریبا یک هفته پیش سینه هام خیلی درد میکرد نوکشون سفت میشد بعد رفتم دکتر گف حتما حامله ای بعد آزم ...

ان شااله بزودی مامان میشی عزیزم

2740
اخه تازه دوروزه میگن ۵روز حداقل بگذره

عزیزم اگہ پری نشدی بزار یک ماہ بشہ برو سینوگراف من 2ماہ باردار بود ازمایش منفی بی بی چک منی بعد خونریزی کردم رفتم سینوگرافی گفتن بچت دارہ سقط میشم 5سال منتظر بود   

خدا جون یعنی میشہ این ماہ مامان شدم حس دارم این ماہ مامان شدم امیدم فقط تویی😍
من تقریبا یک هفته پیش سینه هام خیلی درد میکرد نوکشون سفت میشد بعد رفتم دکتر گف حتما حامله ای بعد آزم ...

عزیزم پریود شدی یانہ

خدا جون یعنی میشہ این ماہ مامان شدم حس دارم این ماہ مامان شدم امیدم فقط تویی😍
عزیزم اگہ پری نشدی بزار یک ماہ بشہ برو سینوگراف من 2ماہ باردار بود ازمایش منفی بی بی چک منی بعد خونر ...

عزیزم...